18 Eylül 2014

Galeri İrfan Home Tam Bir Fiyasko!

İrfan Home'dan tüm eşyalarımızı yeni evlilikten dolayı oradan aldık ve şu anda 1 yıl geçti ve bütün eşyaları dökülüyor tam bir fiyasko. Piyasa araştırması yapmadan gitmenin ağır sonuçlarını çekiyorum şu anda, konu ile ilgili şikayetlerimi dile getirmek istiyorum telefon açıyorum kesinlikle muhatap yok, cevap vermeye çalışanlarda o ürün garantiye girmiyor şu ürün böyle vıdı vıdı.

Bana laf üretme çözüm üret! Haklı müşteri yaklaşımı sergile. Bütün alışverişimizi hiç düşünmeden oradan aldık ve şu anda tam bir fiyasko yaşamaktayız, şu anda bu şikayetimi okuyan arkadaşlara umarım yol gösterir. Galeri İrfan mı asla 100 defa daha düşünün. Son kalan taksitimi de ödemiyorum sorunlarım çözülene kadar!

Ertan 1.229 Okunma

Cevaplar

  • Galeri İrfan Home Temsilcisi13 Ekim 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkililerimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla İRFAN HOME Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 4444 032 numaralı iletişim hattımıza yada www.irfanhome.com. iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön