19 Mart 2013

Galeri İrfan Home Sehpa Takımı Ayağı Hiç Yoktu!

Galeri irfandan 05.04.2012 tarihinde yatak odası takımı ve dirde art 4 lü yuvarlak çanta zigon sehpa aldım. toplam 3 178.00 lira ödedim. sehpa takımını hemen açmadım ambalajıyla bir kenara kaldırdım. takımı açtığım zaman sehpalardan birinin ayağı hiç yoktu bir diğerininde hemen düştü. bunu yetkili firmaya bildirdim.

Aylarca bana geri dönmediler. ben eşimle mart 2013 te tekrar firmaya gidip bildirdim bu durumu ama kayıt olmadığını söylediler. arayacaklarını söylediler. 16 ,03.2013 tarihinde arayıp ürünü teslim alırken kontrol etmem gerektiğini teslim aldığım için hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. buna çok üzüldüm.basit bir sehpa ayağı için bu olmamalıydı.

Vesile 349 Okunma

Cevaplar

  • Vesile 19 Mart 2013

    yeterince anlatamadım sanırım .ben bu cevapları zaten dün firmaya gittiğimde duydum.bana yardımcı hiç olmak istemediniz.benim istediğim cevap bu değil.zaten ben müşteri olarak ürün geldiği zaman açılması gerektiğini düşünmedim teslim edenlerde açıp kontrol etmediler.bu sizin verdiğiniz cevap prüsedür gereği verilen bir cevap.insancıl ve bana yardımcı olabilecek.beni ikna edebilecek bir cevap değil.sadece çocuklara verilebilecek kandırmaca bir cevap.yine kınıyorum sizi.ayrıca avcılar mağaza sorumlusu müdürünüzün bize gösterdiği tavırdan aşağılamadan hiç bahsetmemişsiniz. müşterinin bir şikayeti olduğunda gösterilen tavırlar çok aşağılayıcı.bir nevi kovulduk mağazadan.

  • Galeri İrfan Home Temsilcisi19 Mart 2013

    ALMIŞ OLDUGUNUZ ÜRÜNÜN ÜZERİNDEN 1 SENE GEÇMİŞ BULUNMAKTADIR VESİLE HANIM.SİSTEM OLARAK İŞLEYİŞİMİZ, ÜRÜNLER TESLİM EDİLDİKTEN SONRA MÜŞTERİMİZ EKSİKSİZ VE KUSURSUZ ALDIĞINA DAİR İMZA ATAR TESLİM TUTANAĞINA.EĞER EKSİK Bİ ÜRÜN VARSA TUTANAĞA YAZILIR VE BİZLERDE ONA GÖRE İŞLEM YAPARIZ.FAKAT SİZİN EVRAĞINIZDA BÖYLE EKSİKLERİNİZ OLDUGU NOTU DÜŞÜLMEMİŞ KALDIKİ BUNA RAĞMEN MADUR OLMAYIN DİYE YARDIMCI OLMAYI İSTERDİK FAKAT O ÜRETİCİ FİRMAYLA ARTIK ÇALIŞMIYORUZ. BÜTÜN FİRMALARIN SİSTEMLERİDE FARKLI OLDUGU İÇİN ONA UYGUN BİR SEHPA AYAGI ELİMİZDE YOKTUR

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön