Galeri İrfan Home Hasar Görmüş Ürün Teslim Etti!

Özlem E. |

2 ay önce Galeri İrfandan senetle Hisar'ın çeyiz setini aldık. 2 gün sonra firma ev bizim mi, arabamız, borcumuz var mı diye birini gönderip bakkaldan, komşudan araştırma yapmış. Teknoloji çağında TC no ile herşeyin öğrenildiği bir ülkede bu amatör davranışı şiddetle kınıyorum! Ürünler 1 ay sonra geldi! Koli yırtık, hasar görmüş, yemek takımı defolu!

Firmaya şikayetimizi bildirip farklı yemek takımıyla değişim istedik. 1700 TL fark çıktı. Yemek takımını iptal edip çelik pakete geçtik. Ürün 10 gün sonra,eksik geldi. Koli yırtık, kimi ürün kararmış, kimi ezilmiş, tavanın sapı oynuyor. Cam tencere kapakları poşete konmadan koliye atılmış. Evdeki hasarlı ürünlerin alınıp, yeni ürünlerin eksiksiz hızlıca teslimatını talep ediyorum.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Ürün Değişim Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem E.
  09 Temmuz
  17:23

  Kurumsal bir yapıda hizmet veremiyorlar. Alışveriş için önünden dahi geçmem...

 • Özlem E.
  09 Temmuz
  17:20

  Yeni ürünleri dün (08.07.2013) teslim aldık. Ürünleri kontrol edip göndereceklerinin bilgisi vermişlerdi ancak ezik olan çaydanlık tekrar bize geri gönderilmiş... Üçüncüde de sağlıklı ürün teslimatı yapamayan Galeri İrfan'ı gerçekten kutluyorum. Bu durumu bildirmek için de gün içinde birçok kez aradım, görüşme yapamadım. Bıraktığım numaraya da geri dönüş alamadım...

 • Özlem E.
  05 Temmuz
  13:02

  Tarafıma en geç 05.07.2013 tarihine kadar ürün teslimatı yapılacağının bilgisi verilmişti ancak ne ürün teslimatı yapıldı ne de gecikeceğine dair bilgilendirme... Gecikmesini de kesinlikle kabul etmiyorum..

 • 04 Temmuz
  17:20

  Sayın Yetkili,
  Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  İrfan Home Müşteri Hizmetleri
  44440 36