26 Haziran 2013

Galeri İrfan Home Hasar Görmüş Ürün Teslim Etti!

2 ay önce Galeri İrfandan senetle Hisar'ın çeyiz setini aldık. 2 gün sonra firma ev bizim mi, arabamız, borcumuz var mı diye birini gönderip bakkaldan, komşudan araştırma yapmış. Teknoloji çağında TC no ile herşeyin öğrenildiği bir ülkede bu amatör davranışı şiddetle kınıyorum! Ürünler 1 ay sonra geldi! Koli yırtık, hasar görmüş, yemek takımı defolu!

Firmaya şikayetimizi bildirip farklı yemek takımıyla değişim istedik. 1700 TL fark çıktı. Yemek takımını iptal edip çelik pakete geçtik. Ürün 10 gün sonra,eksik geldi. Koli yırtık, kimi ürün kararmış, kimi ezilmiş, tavanın sapı oynuyor. Cam tencere kapakları poşete konmadan koliye atılmış. Evdeki hasarlı ürünlerin alınıp, yeni ürünlerin eksiksiz hızlıca teslimatını talep ediyorum.

Özlem 238 Okunma

Cevaplar

 • Özlem09 Temmuz 2013

  Kurumsal bir yapıda hizmet veremiyorlar. Alışveriş için önünden dahi geçmem...

 • Özlem09 Temmuz 2013

  Yeni ürünleri dün (08.07.2013) teslim aldık. Ürünleri kontrol edip göndereceklerinin bilgisi vermişlerdi ancak ezik olan çaydanlık tekrar bize geri gönderilmiş... Üçüncüde de sağlıklı ürün teslimatı yapamayan Galeri İrfan'ı gerçekten kutluyorum. Bu durumu bildirmek için de gün içinde birçok kez aradım, görüşme yapamadım. Bıraktığım numaraya da geri dönüş alamadım...

 • Özlem05 Temmuz 2013

  Tarafıma en geç 05.07.2013 tarihine kadar ürün teslimatı yapılacağının bilgisi verilmişti ancak ne ürün teslimatı yapıldı ne de gecikeceğine dair bilgilendirme... Gecikmesini de kesinlikle kabul etmiyorum..

 • Galeri İrfan Home Temsilcisi04 Temmuz 2013

  Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, İrfan Home Müşteri Hizmetleri 44440 36

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön