Galeri İrfan Home Hangi Birini Yazayım!

Müfit Y. |

Yaklaşık 3 ay önce Avcılar Galeri İrfan Home mağazasından 20.000 TL değerinde oturma grubu, yemek odası takımı, yatak odası takımı, mutfak masası aldım. Şimdi sizlerle yaşadığım sıkıntıları maddeler halinde paylaşmak istiyorum: 1- Ürünler vaat edilen tarihten çok sonra geldi. Öyle ki düğünden 2.5 ay önce siparişi vermemize rağmen eşyalar düğüne zor yetişti ve bir kısmı yetişmedi.
2- Aldığımız eşyaların hepsini beraber gönderin diye söyleye söyleye dilimizde tüy bitmesine rağmen eşyaların hepsi taksit taksit geldi.
3- Montaj için gelen elemanlar yatak odası dolabını tam 7 saatte kurarak kırılması zor bir rekora imza attılar.
4- Montaj için gelen elemanlar yatak odası dolabını savaştan çıkmış hale getirdiler.
5- Montaj elemanları karyoların başındaki süs kısmını yanlışlıkla şifonyere monte ederek yaratıcılıkta zirveyi yakaladılar.

Etiketler :

Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müfit Y.
  01 Aralık
  16:08

  Madde 7 hala geçerli. Sibel Hanım diğer sıkıntıların giderilmesine yardımcı oldu, sağ olsun. Ama kusurlu olarak gelen 2 sandalye hala değiştirilmeyi bekliyor!

 • Müfit Y.
  06 Eylül
  13:06

  Şikayetim için karakter yetmediği için 6 madde yazdığım şikayetimin devamını yazıyorum.
  7- Yanlış renk gelen yemek odası sandalyelerimizi değişim için tekrar geri gönderdik yaklaşık 1.5 ay sonra geri geldi. Fakat bu defa da 2 sandalyenin kumaşı kusurlu halde geldi. Teslim alırken gelen elemanlara söyleyince "Abi ben de gördüm onu. " diye tepki aldım fakat tekrar geri götürmek istemedi, ben de tutanağa sıkıntıyı yazarak teslim aldım.
  8- Bugün de 6.000 liraya aldığımız yatak odası takımının dolabının raylı kapağı çok hassas kullanmamıza rağmen bozuldu. Tabiri caizse 2 komşu görmeden eşyalar rezil hale geldiler. (Yaklaşık 20 gündür kullanıyoruz)
  9- Bir diğer sıkıntı da müşteri hizmetleri... Birilerine ulaşabiliyorsunuz ama yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmiyorlar.
  10- Sizlere tavsiyem paranızla rezil olmayın ve İrfan Home' dan uzak durun. Bizler yandık siz yanmayın!

 • 05 Eylül
  13:43

  Tüketicimize yetkililerimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İRFAN HOME Müşteri Hizmetleri Müdürü