Galeri İrfan Home Geç Teslimat!

Kemal E. |

İlk kez bu tip bir metin yazıyorum. 03 Şubat 2015 de bir evde olması gereken tüm zaruri eşyaları yaklaşık 11 bin TL tutarında alışveriş yaparak Avcılar Galeri İrfan Home'dan aldık. Rusya'dan 18 Şubat'ta kesin dönüş yapacağımızı belirttik. 15 gün içerisinde bütün ürünlerin teslimi için söz verdiler ve bütün ödemeyi peşin aldılar. Kısacası perdeler 23 Şubat'ta, koltuklar 27 Şubat'ta büyük tartışmalar sonucu teslim edildi. Yatak odası bazası küflü ve yatağa göre büyük geldi. 7 defa Avcılar'daki mağazalarına gittim ama hep sözler hep siz haklısınız gibi sözler. Para iadesi istedim bizi mahkemeye verin dediler. Bir hafta boyunca eşimle koltuksuz ve perdesiz bir evde yaşadık.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal E.
  06 Haziran
  20:21

  Bugün galeri irfandan 25 günde teslim edilen l koltuk takimin yatagının bozuk olduğunu fark ettik sadece bu firma ile bir daha muhatap olmamak adına sadece buraya yazıyoruz. Allah onlarla muhatap olduğumuz günleri bir daha gostermesin. Şikayeti olanlara sabir diliyorum.

 • Kemal E.
  06 Mart
  18:34

  Sayın ilgililer ne bilgi aktarması yapıldı ne de herhangi bir ozur dileme. Sadece firma yetkilileri bize satış yapan çocuğa sucu atıp onun bize arattılar. Ona konunun şahsen onunla ilgili değil genel olarak Galeri İrfan Home şirketinin sorumluluğunun olduğunu eğer kendisi bir zorlama ile karsilasirsa mutlaka bana haber vermesini söyledim. Mutlaka bu konuyu sonuna kadar takip edeceğim. Bize ne bilgisi aktarıldı onu da buraya yazabilirler mi?

 • 04 Mart
  17:01

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize yetkililerimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  İRFAN HOME Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi
  0850 420 32 32 numaralı iletişim hattımıza yada www.irfanhome.com. iletişim formundan iletebilirsiniz