31 Temmuz
Yorum Yap
#10725815

Galatasaray Spor Kulübü Üsküdar Basketbol Okulu İade Yapmıyor!

4 yaşında bir oğlumuz var. Yaz tatili anne baba çalışıyoruz vaktini değerlendirsin, eğlensin gelişsin diye Galatasaray Spor Kulübü'ne yazdırmak istedik. Galatasaray Üsküdar basketbol okulları isimli spor okulu ile görüştük. İstek beldede eğitim veriyorlar. Neden Galatasaray'ın tesisini kullanmıyorsunuz diye sorduğumuzda küçük gruplarla daha rahat ilgilenebilmek için cevabını aldık. Toplamda 6 gün yaz okuluna gönderdik. 1 gün zaten biz bıraktık, kalan 5 gün her gün farklı saatte servis aldı, sabahları 1 buçuk saat en az, akşam dönüşlerde de 2 saate yakın serviste dolandırdılar. Aynı serviste hem Kavacık hem Üsküdar hem Göztepe öğrencileri var. Oğlum daha 4 yaşında evim okulla 15 dakika iş yerim 20. uyardım uyardım dinleyen yok. Bir gün servis gelmedi kapıda bekliyoruz, arıyoruz açan yok, mesaime 5 dakika kalmış hala kapıdayım, sizin çocuğunuz ile ilgilenecek dedikleri personeli aradım personel bana sizin çocuğunuz hangi şöfördeydi numarasını verir misiniz demesiyle zaten okul orada okul olmaktan çıktı.


Çocuklar servislerde ölüyorlar unutuluyorlar. 1 ay için 2000 lira ödeme yaptım bana size 535 lira geri göndereceğiz dediler itiraz ettim onu da göndermediler. Bilgi formu adı altında imza alıyorlar boşlukları kendileri dolduruyorlar. Okula 4' ünde başladı 2 'sini yazmışlar ne aldıkları ücret yazıyor ne üye hakları hizmet taahhütleri. 6 günde çocuğum ne yapıyor bir tane fotoğrafını dahi göndermediler. 1 senedir Galatasaray'da yüzüyor 6 gün sonunda suya atlamaya korkar olmuş hocası ne oldu b***'a diye soruyor. Benim oğlum henüz 4 yaşında, servisle günde 4 saat yolculuk yapacaksa, şu kişi sizinle ilgilenecek dedikleri personel henüz onun hangi serviste olduğunu dahi bilmiyorsa ve bu anneye babaya bildirilmeden ücret alınıyor iadede yapılmıyorsa sonuna kadar savaşacağım.


Servis hostesi grup açmıştı servisteki herkes şikayetçi, annesi soruyor oğlumu ne zaman bırakacaksınız bekliyorum, hostes cevaplıyor biz 15 dk önce kapıya bıraktık. Bu nasıl bir yönetim nasıl bir ilgisizlik. Herkesin çocuğunu oraya buraya bırakma imkanı yok mesaime 5 dk kalmış kapıda kalmışım almış çocuğu işe getirmişim ne arayan var ne soran sonra okuldan almak isteyince, bizlik bir şey yok oluyor. Kimsenin çocuğu böyle mağdur olmasın. Her şey parayı alıncaya kadar. Ortada para yok telefonlarını açan yok. Ailelerinin havuza girmesini istemediği çocuklar koyun gibi camdan suya bakıyor, öğretmenleri yanlarında bilardo oynuyor. Çocuklara bir etkinlik yapalım oynasınlar eğlensinler yok.

Gizem 798 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler