Galafx Zarar Ettim!

Mehmet Mehmet3 hafta önce

Geçen salı 10 bin lira para yatırdım. Israr sonucu ve oradaki arkadaş siz hiçbir şeye karışmayın kayıp etiğiniz 8 bin lirayı geri alacağız diye, bütün işlemleri kendisi yaptı ve ertesi gün 10 bin lira daha zarar ettim. Kendilerine durumu iletince kabul etmediler. Yazışmalar ve ses kayıtları duruyor. Eğer problem çözülmezse kendilerini polise şikayet edeceğim, artık onlar düşünsün.

Gelişme :

2 hafta önce

1 hafta oldu daha dönüş sağlamadılar bu firma dolandırıcı ben bunların eline düştüm aman siz düşmeyin sakın sizi kandırmalarına izin vermeyin hep güzel söz ve vaatlerle insanları kandırıyorlar. Problem çıkıncada kimseyi muhatap bulamıyorsunuz,... Ben sizi uyarıyorum bu yazım aklınızda kalsın

Cevaplar

profile-icon Mehmet 5 gün önce

Yalan söylüyorsunuz yazışmalar ses kayıtları mevcut numaranızı yollayın hepsiniz size yoliyalim

Galafx 1 hafta önce

Merhaba Mehmet Bey Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili kayıtları incelemek ve ilgili departmanlarımızla görüşmemiz neticesinde yaptığımız araştırmalar sonucu, size bir işlem yönlendirmesi yapılmadığı anlaşılmıştır. Belirtmek isteriz ki,yatırımcılarımıza subjektif bilgi vermemekte, genel piyasa haberlerini vermek dışında, doğrudan işlemlere yönlendirmemekteyiz.Aynı zamanda işlem kontrolü sorumluluğunun kendilerine ait olduğunu, piyasa volatilitesine göre teknik görünümlerin anlık olarak değişebileceğini göz önünde bulundurmalarını ve yatırımcıların işlemleri takip etmesi gerekliliğini hatırlatmak isteriz. Yapılan inceleme sonucunda bir problem bulunmamaktadır. Saygılarımızla..

profile-icon Mehmet 3 hafta önce

Bekleyip göreceğiz

Galafx 3 hafta önce

Merhaba Mehmet Bey, Konuya ilişkin inceleme işlemi başlatılmış olup,Gala Fx Müşteri İlişkileri Departmanı tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler