Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Galafx Şirketi Diye Bir Şey Yok

Derya
14 Mart 2023 11:45
3.693

Galafx şirketi adı altında üstelik Yurtiçi İstanbul'dan aradıklarını iddia eden ve 0216990** numaralı telefondan beni arayarak türlü vaatlerde bulunarak beni inandırdılar. Para çekimini her konuşmamızda sorduğum da her seferinde 09.00 ile 16.30 saatleri arasında bildirmeniz takdirinde paranız aynı gün içinde hesabınıza yatar dediler. 10.01.2023'den itibaren her gün işlem açtık başta istediğim zaman cüzi bir miktar paramı yatırdılar daha sonra hesabım riske girince sürekli fonlama yapmamı istediler benden ve fonlama yaptırdılar, hatta ikinci hesap açtırarak oradan virman yapacağını ve risk altında olan hesabımı da kurtaracağını söyledi.

A** a** adlı şahıs daha sonra ikinci hesabımda kazancı görünce para çekmek istedim bu süreçte diğer hesabımda düzelmişti buna rağmen para çekmek istedikten sonra beni ertelediler oyaladılar sürekli. Çarşamba gününe sonra cuma gününe en sonda pazartesi gününe attılar ve pazartesi günü olunca bana 3 tane yüksek lot işlem açtırarak hesabım 9 bin USD' den şu an 265 USD'yi gördü diğer hesabım ise aynı şekilde 6 7 bin USD den şu an 2200 USD 'yi gördü ve bu süreçte danışman olduğunu iddia eden şahsa ulaşamadım her aradığım da santral toplantıda olduğunu söylerdi.

Bende daha fazla zarara uğramamak için paranın bir kısmını çekmek istememe rağmen beni mağdur ettiler üstelik borcum olduğunu söylememe rağmen bana bağırdılar yetmezmiş gibi beni suçlayarak burasının hayır kurumu veya banka olmadığını söyleyerek bana kendi paramın bir kısmını dahi vermediler, lütfen ama lütfen muhatap olmayan arkadaşlar sizi ciddi anlamda mağdur edecek kandırdıkları yetmezmiş gibi sizi suçlayarak size hiçbir şekilde dönüş yapmayacaklar! Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

profile profile profile
3 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Cihan

Aynisini bana ve onlarca insana yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Kimse bu kurumlara para yatırmasın

Derya

Maalesef geri dönüş yapmıyorlar zaten en son görüşmede çok çirkinleştiler para kazanmak için yatırım yaptığınız bu şahıslar daha sonra türlü şartlarla sizi inandırmaya devam edip bir de para hırsınız yüzünden bu haldesiniz diye psikolojik baskı uyguluyorlar, kiminle konuşsam alenen paramın üzerine konduklarını söylüyorlar, ama davamdan vazgeçmeyeceğim sonuna kadar devam edeceğim, savcılığa şikayette bulundum, oradan sonuç alır almaz sizlerle paylaşırım, hatta el birliği dahi yapabiliriz! Umarım başkalarının da bu ağa düşmesine engel olabiliriz.

Benzer Şikayetler

1

Galafx Uzak Dur!

Numan
30 Kasım 2023 20:23
90

Galafx Güven Sorunu Oluşturan Yatırım Deneyimi

Gürbüz
28 Kasım 2023 13:31
638

Galafx Mağduriyeti Ve Hesap Sorunları

Yener
22 Kasım 2023 20:57
56
Benzer Şikayet Yaz