4 g
Yorum Yap
#11443693

Galafx Hesabımı Sıfırladılar

Galafx 'te yatırım yapacak olanlar 2 kere değil bence 3 kere düşünsünler. Müşterisini firma ortaklarından bir şahıs sesini yükseltip yatırımcısına bağıracak kadar doymuş bir firma. Yatıracağınız paranın asla güvencesi olmayan bir firma. Eski ilgisini müşterisine karşı kaybetmiş bir firma. Lisansı olmayan bir firma. Gösterecekleri lisans da bir ada ülkesi olacaktır. Yazılacak daha çok şey var şimdilik bunlar. Ha bir de işlemdeyken teminatınızın bir anlamı yok. Benim hesabımı sıfırladılar. Normal şartlarda 286 dolar teminatım vardı. Mesela hesabım 286 dolara geldiğinde otomatikmen işlemlerin kapanması gerekiyordu ama maalesef hesabım sıfırlandı üzerine de -6.99 dolar yazdılar. Mesaj attığımda da arkadaşlar inceleneceğini söylediler. 4 saat sonra yine ben döndüm kendilerine herhangi bir sorun olmadığını -6.99 dolarında sağ olsunlar kendileri kapatacağını söylediler bir de utanmadan.

Hüseyin Hüseyin 472 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin4 g

    Galafx yetkilileri her şeye bir cevabınız var. Peki ya firma ortaklarından birinin beni arayıp haklı olduğum halde bana sesini yükselterek konuşup daha sonra beni suçlu çıkarmaya çalışmasına ne diyeceksiniz sevgili galafx yetkilisi. Varsa cesaretiniz ses kayıtlarını cevap kısmına koyabilirsiniz. Nasıl olsa konuşmalar kayıt altındadır diye düşünüyorum.

  • Galafx Temsilcisi4 g

    Merhabalar Hüseyin Bey ; Öncelikle kendisi şirketimizde uzun süre işlem yapmış ve çekmek istediği tutarı kuruşu kuruşuna çekmiş bir yatırımcımızdır.Ancak kendisinin daha önce işlem yapmış olduğu firmalardan yeteri kadar bilgilendirilmediğini kendisinin şikayeti sonrası öğrenmiş bulunuyoruz.Stop out'ın tanımı marjininizin yüzde %20'si kaldığında hesapta kalan para hala sahip olduğunuz paradır.Ancak ilk stop out tan sonra hala açıkta zarar durumunda olan işlemleriniz varsa ve takrar marjin seviyeniz % 20 'nin altına düşerse bu böyle devam eder.Marjinin tanımı herrhangi bir enstrümanda pozisyon açılması için gereken minimum para miktarını temsil eder.Stop-out sonrası hesabınızda kalan parayı değil,piyasanın aşırı hareketli olduğu zamanlarda paranızın eksiye gitmesi de mümkündür fakat hiç bir aracı kurum bunu sizden talep etmez.

Ziyaretçi Yorumları