Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Fxkapital Mağduru Oldum

profile
05 Ağustos 2021
17.064

Fxkapital denen foreks şirketi bin türlü vaatlerle foreks piyasasına çekmeye çalışır ve sizi bu piyasaya çektikten sonra ilk başta sürekli arayıp ya da mesaj atarak dolar, altın, Brent petrol, eurusd vb... Paritelerden işlem açtırırlar. Küçük küçük kazanır sanırsınız ve belki bu birkaç ay sürer ve bu piyasa 24 açık olup gece yarısı bile işlem yapmaya kalkarsınız ama sonuçta birkaç saat veya dakika içinde bütün paranızı kaybeder ve sizden teminat arttırımı yani tekrar hesaba para yatırmanızı isterler ki sebebi de hesabınızın patlamaması, ancak yine de hesabınız boşalır. Ve karşınızda o arayın kişileri bulamazsınız ve size dönüş bile yapmazlar. Bunlardan biri h... B... Ve diğeri de şirketin müdürüyüm diyen n... İsimli vatandaş.

Fxkapital denen bu foreks şirketinin ki yurt dışı işlemlere açık olup Türkiye'de SPK lisansı yoktur, hesaplarını şikayet için hem BBDK'ya hem de ilgili bankalara bildireceğim.

Gelişme
Gelişme

09 Ağustos 2021 09:41

Fx Kapital Yalanı.!

Yatırım yapmak isteyen herkese şu sözüm olsun. Sağlığınızı, ailenizi düşünüyorsanız fx Kapital forex firmasından uzak durun derim. Ben bir şikayet metni yazdım ve yayımlandı. Şikayetvar sitesi bir anket yapıyor şikayetinizi değerlendirmek için ve ben orayı değerlendirdim, kendilerine teşekkür ettim. Sonra ilgili metinde sorunum fx Kapital den çözüldü şeklinde metnin üst kısmında yayımlandı. Bu teşekkür Şikayetvar sitesine yönelik bir teşekkür. Bunun firmanın sorunu çözdü şeklinde yansıtılmasını çok yanlış buluyorum ve Şikayetvar sitesinin bu algının içinde olması da ayrıca çok manidar.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Hüseyin
08 Ağustos 2021 21:03

Teşekkür ederim

Hüseyin
09 Ağustos 2021 10:24

Benim teşekkürüm Şikayetvar sitesinedir. Anket yapıyorlar ve puanlama istiyorlar. Daha sonra mesaj bölümü var. Buraya teşekkür ederim yazdım. Kendileri sanki bu anket çalışmalarını firmanın olayı çözdü ve ona teşekkür ediyormuş algısı oluşturmuşlar.

Hüseyin
09 Ağustos 2021 10:25

Çözülen bir şey de yok. Neden çözüldü diye bir şeyi mesajın başına koyarlar?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Kerem

Merhabalar Hüseyin bey, firmadan size ulaştılar mı? Sorununuz çözüldü ve teşekkür mesajı yayımlamışsınız da

Hüseyin

Fx Kapital den dönüş olmadı. Görüşmek de istemem. Ben hesaplarını bankalara bildiriyorum. Şikayetvar anket yapıyor ve puanlama istiyor. Ben ona teşekkür edip puanlama verdim. Ancak sanki firma sorunumu çözdü şeklinde yansıdı.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz