sta-4-hoverİyi Çözüm

Fuzul Otomotiv Teslimat Evrakları Hazırlarken Benden Findeks Raporu İstedi!

Fazıl Fazıl 1 yıl önce

Geçen sene 30000 TL'lik bir sisteme 25 aylığına üye oldum. Teslimat tarihi Ekim 2018. Teslimat şartlarında kefil, kefilin eşinin onayı ve benim eşimin onayına kadar istediler. Yahu daha dün açılan H*** E**: "madem siz bize güveniyorsunuz, biz de size güveniyoruz kefil istemiyoruz. " diye reklam yapıyorlar dedim. Daha onlar teslimat yapmadılar dediler. Şimdi de Fuzul Otomotiv kefilsiz üye yapıyoruz diye reklam yapıyor. Ne değişti? #<0># için evrakları hazırlarken benden Findeks raporu istediler. Yahu bankalar bile istemiyor bu nereden çıktı? Efendim devlet istiyor. Sistem istiyor.

Böyle bir şey lazımdı neden başta istemediniz? Benim Findeks raporum kötüyse paramı vermeyecek misiniz? Neden bunu üye olurken söylemediniz? Ekim ayında bu Findeks tartışması yüzünden evrakları hazırlayamadık. Ekim ayı geçti. Ben uygun bir araba bulamadım. 2,5 ay oldu dedim benim paramı verin bankaya yatırayım, katılım hesabımda dursun, araba aldığımda size haber veririm gelir satılamaz kaydını koyarsınız. Efendim diğer üyelerin hakkını korumak için satılamaz kaydı koymadan parayı veremeyiz. Başka ipotek edecek bir şey göstermeniz gerekir. İsterseniz sistemden ayrılabilirsiniz. Gibi ifadelerle benim sorunumu çözmediler. Ben sözleşmeyi biliyorum, ancak özel bir durum var ve 10 taksitim kalmış, memurum kefilim memur senet imzalamışım, bir yere kaçtığımız yok. Bu güvensizlik niye?

Cevaplar

profile-icon Fazıl 1 yıl önce

Fuzul Otomotiv hakkında geçen hafta içerisinde şikayette bulunmuştum. Fuzul otomotivin müşteri hizmetleri beni cumartesi günü aradı, sorunumu ilgili birime ileteceğini söyledi, şikayetimvar.com'dan şikayetimi silmemi rica etti. Ben de şikayetimi sildim. Sorunumu çözmelerini beklerken beni bugün yine aradılar, aynı şeyleri söylediler ve şikayetimvar.com'dan tekrar şikayetimi silmemi istediler. Ben de şikayetimi tekrar yazdım. Şikayetimvar.com'a teşekkür ederim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 9 ay önce  

    Arkadaşlar ben paramı aldım, 7 taksitim kaldı Allah sizleri de kurtarsın. Bu arada yeni öğrendiğim bir bilgiyi de sizlerle paylaşmak idtedim. Kadınların gün sistemindeki yardımlaşmaya benzetilen bu fuzulevim gibi sistemlerin caiz olmadığıdır. Böyle bir sisteme girmeden önce araştırmanızı tavsiye ederim. https://m.youtube.com/watch?v=sbNCUZjWoTc örnek bir video

    • 1Destekçi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler