sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Fuzul Otomotiv Sözleşmenin Dışına Çıkılması!

Mutlu Mutlu 1 hafta önce

2018 Eylül ayında  araç almak için başvuru yaptım. Sözleşmemde her ay kura'ya gireceğim kura'da çıkmadığım takdirde 17. ayda teslimatın yapılacağı yazıyordu. 17 ay bekledim ve kura'da çıkmadı ismim teslimat zamanı geldi evrakları hazırlayıp götürdüm bana şubede alacağım aracın sigorta ve kaskosunu bizden yapamaya mecbursun deyip ayrı bir evrak imzalatmak istediler imzalamaz isem evraklarımın onaylanmayacağını söylediler ben de sözleşmede yazmıyor böyle bir madde diyerek imzalamadım sözleşmede olmayan bir şeyi imzalamaya mecbur değilim dedim ve şubede olay çıkardı şube müdürü bu durum İstanbul Sefaköy şubesinde 6 Şubat 2020 tarihinde oldu.

Cevaplar

Fuzul Otomotiv Logo Fuzul Otomotiv 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Durumun çözümlenmesi adına en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Talepleriniz bizim için çok değerli, bizlere her türlü soru ve önerileriniz ile ilgili 444 6 313 veya [email protected] üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Süleyman 5 gün önce  

    Ben de ev almak için bakmıştım ama Google'da bu siteyi görünce hele bakayım dedim. Aman aman. Zaten site notunu vermiş geri dönüşler çok kötü yüzde altmış çözümsüz sorunlar. Üzüldüm, islami kesim deyip güvenmek istemiştim ama maalesef pek alaka yok.

  • profile-icon Abdülazim 1 hafta önce  

    tam başvuru yapacaktımki buraya bakmak geldi aklıma allahtan gelmiş neden zorunlu sigortayı onlara yaptırıyoruz birde istedikleri evrakların haddi hesabı yokmus gerek yok 17 aya 17.000 bırıktırır uzerıne 15.000 de peşinat koyar arabayı alırım

  • profile-icon Cagdas 1 hafta önce  

    Şuanda dönen reklamlarına bakıyorum katılmak istedim bende ama sizin şikayetiniz şüphelendirsi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler