sta-4-hoverİyi Çözüm

Fuzul Ev Adana Şubesi Sorumsuzluğu

Kadir Kadir3 hafta önce

2019 Haziran Ayında tasarruflu erken kriteriyle Fuzul Ev'e üye oldum. Organizasyon ücreti olarak 11.000 TL ödedim. Ödememin bitiminden 2 ay önce Adana Şubesindeki görevlilerle görüşüp Araba Organizasyonuna geçebilir miyim? Diye sorduğumda sorun olmaz. Geçebilirsin dediler. 23 Ocak 2020 tarihinde araç organizasyonuna geçmek için şubedeki yetkiliyle görüştüğümde organizasyon ücretimin yarısının yanacağını (yani 5.500) ayrıca araba için de 5.300 TL ücret ödemem gerektiğini söylediler. Toplamda 16.300 TL yapıyor. Ben de ayrılmak istediğimi, organizasyon ücretinin iade edilmesini istedim.

Organizasyon ücretini iade edemeyeceklerini söyledi. Hani cayma bedeli diye bir şey olur ama organizasyon ücretinin tamamına el konulması yanıltmaya girmez mi? Biz harama girmemek için dini diye bu tür kuruluşlara başvuruyoruz. Orada çalışanların böyle bir hassasiyeti de yok zaten. Hayatta her şey oluyor. İnsan sıkıntıya girdi. Ödeyemez duruma geldi. Eee parasına el koy. Bu nasıl mantık.

Cevaplar

Fuzul Ev Logo Fuzul Ev 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz Bize iletmiş olduğunuz şikayetinizi incelediğimizde sistemlerimize kayıt olduğunuzu daha sonrasında ise kendi talebiniz doğrultusunda değişiklik işlemi yapmak istediğinizi görüntülemekteyiz. İmzalamış olduğunuz sözleşmenizde açıkça belirtildiği gibi sistem geçişlerinde veya sistemden ayrılma durumunda tüm müşterilerimizin haklarını korumak amacıyla uygulanan standartlar aynı olduğundan talep ettiğiniz ücret iadesi yapılamamaktadır. Bildiriminizi; [email protected] mail adresi üzerinden ya da 0(212) 979 69 03 numaralı telefondan arama yoluyla iletebilirsiniz. Bizlere ilettiğiniz tüm konuları titizlikle inceleyip, tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Önder 1 saat önce  

  Hala böyle firmalara inanıp paralar veriyoruz Ciftlikbank faiz vererek inandırıyordu bunlarda senin benim garibanın faizsiz diyerek kandırıyor adam sandığımız bu kurumların kandırmacalarına kanıyoruz

 • profile-icon Ersin 14 saat önce  

  Sonuç itibari ile bile bile imza atıp bile bile gittiniz oraya her şeyi göze alarak sonradan vazgeçtiniz caydınız iade nın de olamıyacanı biliyordunuz.

 • profile-icon Gencay 2 gün önce  

  Bende başvuru yapacaktım. Sağ olun uyarılarınız için bu adamları zengin edemeyiz biz doymaz bunlar

 • profile-icon İrfan 3 gün önce  

  CİMER'e yazman bir şey ifade etmez... Bunlar hangi dönemde ortaya çıktı. Anladınız sanırım. Sadece sisteme dahil olana kadar canım cicim. İçine girdimi çıkış yok. İşiniz hem zor hem imkansız. Maalesef.

 • profile-icon Mustafa 3 gün önce  

  Ben de görüştüm. Ayrılma durumunda organizasyon ücretinin iade edilmeyeceğini görüşmenin en başında ifade ediyorlar. Size söylemediler mi?

 • profile-icon Burak 3 gün önce  

  Par iadesi olmayan sözleşmeye imza atılırmı :(

 • profile-icon Ersin 5 gün önce  

  Bence CİMER e mağduriyetler yazılarak bu tür sistemlerle ilgili acil yasal düzenlemeler yapılmalı, insanların inançlarını hassasiyetlerini umutlarını ve kazançlarını sömürmeye açık bir sistem

 • profile-icon Ersin 5 gün önce  

  Başlangıçta organizasyon ücretini peşin aldıkları ve sözleşmeyi imzalattıkları için sizi esir almış gibi hareket ediyorlar, muhatap arasanız muhatap olacağınız bir yetkili bulamazsınız. Haklısınız

 • profile-icon İlyas 1 hafta önce  

  fuzulotoya başvuracaktım şikayetleri okuyunca vazgeçtim teşekkütler

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Özkan 2 gün önce  

  Bende başvuru yapmayı düşünüyordum şikayetleri okuyunca vazgeçtim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler