25 Şubat 2013

Futon Furniture Sürekli Çökme Oldu!

Sattık ya isterse yılda 12 defa çöksün kırılsın tekrar tekrar yaparız. Kasım 2012 ayında 3' lünün 1 inin ortası çöktü kırıldı. götürüp tamir ederek getirdiniz. Şubat 2013 ayında tamire giden, sözde tamir olan 3' lünün ortası yine çöktü kırıldı.

Şubat 2013 ayında diğer (Sözde sağlam) 3 lü oturma grubu da çöktü ayrıca gacır gucur sesler gelmeye başladı. Mobilya tamirde (aylarca) misafir ayakta veya misafir gelmesin. böyle giderse mobilyalar evden çok tamirde olacak. Yazık yazık yazık.

Süleyman 549 Okunma

Cevaplar

  • Futon Furniture Temsilcisi04 Nisan 2013

    merhaba Süleyman bey; sizinle tel ile yaptığımız görüşmeye istinaden,ürününüzü evinizden bayi aracılığı ile evinizden aldırmayı talep ettik,şikayetinizi gidermek adına.Kabul etmediğiniz için müdahalede bulunamadık. eğer isterseniz kanepenizi evinizden aldırıp mağduriyetinizi gidermek isteriz. siz müşterilerimiz bizim için değerlisiniz. saygılarımızla...

  • Süleyman28 Şubat 2013

    12 ay içinde bir oturma gurubu ancak bu kadar çöker. şikayetvar daki şikayetleride okudum.hep aynı çökme. futon bodrum oturma gurubu aldık.oturacak yer yok.neden ? çünkü çöktü. futon bodrum oturma gurubu al. ayakta kal.

  • Süleyman27 Şubat 2013

    12 ay içinde bir oturma gurubu ancak bu kadar çöker. kalite sıfır tanıdığım kimseye tavsiye etmeyeceğim şikayetvar daki şikayetleride okudum.hep aynı çökme. sizin mobilyanızı satan buradaki bayii tüketici mahkemesine vereceğim. futon bodrum oturma gurubu aldık.oturacak yer yok.neden ? çünkü çöktü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön