13 Temmuz 2013

Futon Furniture Kanepenin Yayları Dağıldı!

2012 Yılının son aylarında 2 adet kanepeyi Şanlıurfa Futon Furniture Evdiz mağazasından aldım. Kullanmış olduğum 3-5 ay içinde mübalasız 3 defa yayları dağıldı. Oturulamaz duruma geldi. Bu durumu aldığımız mağazaya ilettik. Sağolsun yardımcı oldular. Burada teknik bir servis olmadığından Şanlıurfa' da ki kanepe tamircilerine yaptırdılar.

Konuyu 08 Nisan 2013 tarihinde 1729859 şikayet numarasıyla, ayrıca 16 .04. 2013 tarihinde şikayetimi yineledim sitede. Bana 01 Temmuz 2013 tarihinde verilen yanıt müşteri sorunu bayi ile iletişime geçilerek çözülmüştür yanıtı verildi. İnsanla dalga geçiliyor. Sattığı malına sahip çıkmayan bir firma ile ilk defa karşılaşıyorum. Sorunum çözülmezse; tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Yeter artık.

Nizamettin 1.694 Okunma

Cevaplar

  • Nizamettin09 Mayıs 2014

    Bu firmadan aldığımız ürünlerle ilgili bu firmaya ödediğimiz paraları helal etmiyorum bin bir güçlükle kazandığımız parayla aldığımız ürünleri sağlam yapmıyor sonrada yok sağlamlaştırdık yok tamir ettireceğiz diye bulunduğumuz illerdeki mahalle aralarındaki kanepe yüzü değişimi yapan küçük dükkanlarda aldığımız bayiler araca lığıyla tamir ettirip başlarındaki bu sorunları atıyorlar 45 yaşındayım şimdiye kadar o kadar eşya aldım hiç bir aldığım üründe sorun yaşamadım yaşadığım bir kaç küçük sorunda ilgili firmalara bir telefonla ilettiğimizde özür dileye dileye sorunumuzu çözdüler Ey firma yetkilileri sizlere başka bir şey söylemiyorum çünkü ne konuşsak boş sizin için müşteri memnuniyeti diye olan şeyde sizin için önemli değil bizim gibi saflar oldukça sizin satış trendler iniz dahada artacaktır.

  • Futon Furniture Temsilcisi01 Ağustos 2013

    merhaba nizamettin bey; ürünleriniz tarafımıza ulaşmış olup, sağlamlaştırıldıktan sonra,en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır. Bilginize.. iyi günler.....

  • Nizamettin16 Temmuz 2013

    Bu firmayı degerlendirmek için sıfır haricinde bir degerlendirme malesef yapamıyorum sattıgı ürüne sahip çıkmayan ayrıca verdigimiz parayı karşılamayacak kalitesiz ürün üreten bir firma malesef diyecek fazla bir şey bulamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön