09 Temmuz 2014
#2546220

Fujitsu Servisi Vakumlama Yapmadı

İnternett üzerinden aldığım Fujitsu marka klimanın montajı için gelen servis işinde ehil olmayan 2 çocuk yaşta sayılabilecek elemanı eve bıraktılar. Özellikle iç ünitenin montajını yapan kişi iç üniteyi aşırı derecede hırpaladı salladı bir türlü montajı gerçekleştiremedi. Gençlere kurulum sırasında sisteme vakumlama yapacaksınız değil mi diye sordum, onlarda hayır biz süpürttürme yapıyoruz dediler.


Her neyse dedim belki çocukları eve bırakan kişi gelecek ve vakumlama yapılacak sanıyordum ama ben içerideyken sisteme gaz verilmiş. İkinci bir durum ise klimanın dış ünitesinin ayaklarına lastik titreşim takozu takılmadı bu yüzden olsa gerek dış uniteden aşırı vınlama sesi geliyor servis tam fiyasko.

Mustafa Mustafa 7.734 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa10 Temmuz 2014

    sorunlu yapılan montajdan 1 gün sonra fujitsu türkiye distr. abkay grubu aradım ve servisle ilgili yaşadığım sorunu ilettim. aradan bir kaç saat sonra yetkili servisten arayarak yaşanan olumsuzluktan dolayı özür dilediler ve ardından gerçekten işinde ehil servis elemanları gönderilerek isteğim doğrultusunda mağduriyetim giderilmiştir. yaşadığım sorunla ilgili yaşadığım şehirdeki yetkili servise anında ulaşarak mağduriyetimin giderilmesini sağlayan abkay gruba teşekür ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları