Fujifilm Makine Açılmıyor!

Hatice G. |

S2900 fotoğraf makinesini kullanmaktayım ocak 2012 de Hepsiburada. com internet adresinden almıştım. Hiç bir sorunum olmamıştı makineyle ilgili ama şimdi hiç bir şey yapmama rağmen makineyi açınca lens çıkmıyor ve makinenizi yeniden kapatıp açın uyarısı veriyor.

Bu durumda ben ne yapmalıyım?Sikayetvar 'daki yazıları okudum ve teknik servis çok fazla para istiyor diye şikayette bulunuyorlar. Sonuçta bu bizim hatamız değil makine firmasının hatası bunu neden bize ödettiriyorlar?

Etiketler :

Objektif ve Lens Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice G.
  08 Eylül
  15:04

  merhabalar bu makinenin sorunu neden bitmiyor acaba? yine aynı sorunu veriyor lens çıkmıyor ve makineyi açtığımda makinenizi tekrar açıp kapatın diyor lütfen yardımcı olun :(

 • Hatice G.
  23 Ağustos
  18:55

  makinem garantiden geldi fakat şimdide denklaşöre basmama rağmen bir süre bekliyor sonra çekiyor geç çekmeye başladı hatta bazen bir kaç defa daha bastıktan sonra çekiyor. bu konuda çok sıkıntılıyım yardımcı olursanız sevinirim.

 • Hatice G.
  17 Temmuz
  17:11

  merhabalar fotoğraf makinem teknik servisten yapılıp geldi fakat şimdide denklaşöre basıyorum ama hemen çekmiyor çok geç çekiyor. Öncesinde böyle bir sorun yoktu? yardımcı olur musunuz?