18 Mart 2013

Fujifilm Fahiş Servis Ücreti!

2012 nisan ayında Teknosa dan aldım ürünü s2960 . ama pişmanım aldığım günden beri sık sık makine aç kapat uyarısı veriyordu ben de kullanamıyorum sanıyordum taki makine işlem yapamaz oluncaya kadar . servise yolladık lens i arızalı dediler 175 tl istediler. oda yetmezmiş gibi vidasını eksik takıp alelade şekilde yollamışlar. geri yolladım .

Gereken her türlü yere başvurup makine ile ilgili olabildiğince kötü reklamını yapacağım . Sattığı ürünün arkasında duramayacak kadar kötü . üzüldüm hemde çok çocuklarımın doğum günü resimlerini çekemedim arızalıydı .

Berna 323 Okunma

Cevaplar

  • Berna04 Kasım 2013

    kesinlikle bir daha fuji film almakmı .... hayırrrrr

  • Berna28 Mart 2013

    baksanıza hala bir yetkili açıklama dahi yapamıyor ...

  • Berna28 Mart 2013

    fuji film saece ürünü satana kadar ismii kullanıyor sonrası yok . üzüldüm . bunca zamandır çeşitli marka ve fiyatlarla değişik ürünler kullandık ilk defa bu kadar ciddiyetsiz firma gördüm . vidası eksik demiştim ya adamlar bakmadan geriye yollamışlar ... yarın itibari ile tüketici haklarına vericem sonuç alamadığım an burada fuji filmden muzadrip diğer arkadaşlarla bir platform oluşturup haberler kadar taşıyıp bizim dışımızda başlarınında muzdarip olmamamsını sağlayacağım ..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön