Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Samsun Mobline Mağazası Fuga Mobilya Merlin Koltuk Takımı

profile
Berna
02 Eylül 2022 21:44
3.551

Samsun Mobline Mobilya mağazasından Fuga Mobilya Merlin koltuk takımı aldık üç yıl önce. Bir yıl dahi geçmeden koltukların rengi soldu resmen ton farkı oluştu. Camlarım yere kadar değil bile. Mağaza çalışanı a. Hanım a garantisi bitmeden durumu aktarmama rağmen bir sene sonra güya fabrikadan yanıt geldiğini bana iletti iki üç gün önce. Güya kumaşından hiç şikayet almayan marka kullanıcı hatası olabileceğini söylemiş. Bir de ücretli değişimden bahsediyor bana. Ne kadar dürüst (! ) bilemem ama. Farklı mağazalardan kat kat düşük fiyata koltuk alabilecekken kaliteli diye düşünerek onca para saydığım koltuk tam bir rezalet çıktı. Bir sorun yasarsam anında çözüme kavuşur ümidiyle kurumsal bir firmadan farklı bir ilden gidip aldım bu ürünü. Yazık günah verdiğim paraya. Ve böylesi esnaflık anlayışına da yazıklar olsun. Bu kadar kısa sürede deforme olan bir ürün... En kötü diye bilinen markaları kullananlarda bile böyle bir sorun oluştuğuna şahit olmadım. Perde ve store olan bir evde solacak kadar kalitesiz demek ki kumaşları. Bir kez bile silmedim kimyasal da sürmedim tadilat ederler ümidiyle hatta. Çevremdeki herkese hem o mobilya mağazasının hem de Fuga markasının kötü reklamını yapıyorum. Ben paramla mağdur oldum. 

Berna
Berna
30 Eylül 2022 18:08

Şikayetim yayımlanır yayımlanmaz ilgili personel e. Ö. Hanım beni aradı sorunu çözmek için ilgilendi sağ olsun koltukları aldılar hem sevkiyatın hem de koltukların tamamının kumaş değişiminin ücretsiz olacağına söz verdiler umarım söz verdikleri gibi gönderirler koltuklarımı sabırsızlıkla bekliyorum kötü bir sürprizle karşılaşmayacağımı ümit ediyorum sürecin sonucunu da paylaşacağım.

Benzer Şikayetler

Bostancı Fuga Mobilya 8 Aydır Ürün Teslim Etmiyor

profile
Semra
10 Ocak 22:08
67
5
Çözüldü

Fuga Mobilya Demek Pişmanlık Demektir

profile
Yasemin
25 Aralık 2023 18:59
827
"İlk önce belirtmek isterim ki Fuga Mobilya çoğu mobilya markalarından farklı ve çok tarz bir dizayna sahip. Şikayetimi 16 saat geçmeden sağ olsun (Sesi ile çok sempatik ve kibar) Tuğba Hanım hemen şikayetimi tek tek dinleyip çözüm odaklı bütün sıkıntıları istediğim gibi çözdü. En önemlisi biz markamızın arkasındayız demesi ayrı bir güven verdi Ufak tefek aksaklıklar olsa da sonucu muhteşem oldu. Buradan Tuğba Hanım ve Fuga nakliyeci arkadaşlarada çok teşekkür ederiz."
Fuga Mobilya Demek Pişmanlık Demektir
Fuga Mobilya Demek Pişmanlık Demektir
Fuga Mobilya Demek Pişmanlık Demektir
+2

Fuga Mobilya Koltuk Kumaşı Esnedi

profile
İzel
26 Ekim 2023 12:53
53
Fuga Mobilya Koltuk Kumaşı Esnedi
Fuga Mobilya Koltuk Kumaşı Esnedi
Fuga Mobilya Koltuk Kumaşı Esnedi
2

Fuga Mobilya Kanepe Takımımdan Memnun Değilim

profile
Rabia
20 Eylül 2023 02:14
880
1

Fuga Mobilya Satış Sonrası Çalışmıyor!

profile
İşın
14 Ağustos 2023 13:41
901
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz