04 Ekim 2013
Yorum Yap
#2045973

Fuga Mobilya Ürünleri Teslim Edemiyor!

Ağustos ortasında verdiğim sipariş, teslim süresi eylül ortası olmasına rağmen hala tam olarak teslim edilmedi. Gelen ürünlerse hasarlı, yanlış renk boyanmış, yanlış ölçüde imal edilmiş. Fuga Mobilya'dan şikayetçiyim.

Mustafa 86.957 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa27 Ocak 2014

    Yanlis gelen ve hatali üretilen ürünlerde ki hatalar üzeltildi..satin aldigim bütün ürünleri kullaniyorum herhangibi bir problem yaşamadim ürünlerin lake boyalari ve çeviz kaplamalari çok kaliteli herhangibi bir çizilme ve deformasyon yok. 2.evim icinde siparis verdim umarim bir önceki siparsimde yasadigim sıkıntıları yaşamam. Modoko magzasindaki bütün çalişanlar çok ilgili ve bilgili özellikle Tolga beye hatalarin düzeltilmesi ve giderilmesindeki çabalari için çok teşekkür ediyorum

  • Fuga Mobilya Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Fabrikamızın taşınma sürecinde geç teslimat problemleri yaşanmıştır. Bunun telafisi için firmamız elinden gelen tüm gayreti göstermiştir. Firmamız sizlere özel çözümlerde sunmuştur. Geri dönüşünüz durumunda birlikte karar verdiğimiz bu çözümleri derhal hayata geçirecektir. Fuga Mobilya, zorlu bir süreci geride bıraktığımızı sizlere ve tüm müşterilerimize duyurur. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları