Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Fuga Mobilya Satış Sonrası Çalışmıyor!

profile
İşın
14 Ağustos
130

Fuga Mobilya'dan almış olduğumuz TV ünitesinin camı kırıldığı için satış sonrası destek ile iletişime geçtim. 24 saat içinde ürün alımı ile ilgili program yapılacağı iletilmesine rağmen 1 haftadır kırık camla tehlikeli bir şekilde bekletiliyorum. Aldınız aldınız sonra biz ilgilenmiyoruz diyorsanız açıkça belirtin lütfen!

Gelişme
Gelişme

29 Eylül 16:38

Fuga Mobilya TV ünitemizin camı kırıldı, Ağustos başında aradım sordum, kendilerinin çözebileceğini söylediler. Buna rağmen gelip bakma-fiyat verme gibi süreçler çok uzadı. Yine de 24 Ağustos'ta mutabık kalarak üretim süreci başladı. 21 gün süre verildi. Tedarik süreci uzadı dendi vs ancak bugün 29 Eylül'de takmaya gelindi. Şu an ise ölçünün yanlış olduğu ve yeniden üretim sürecine girileceği söylendi. Yani yapılamayacağı baştan söylense idi ben bunu bir camcı ile herhalde çoktan yarı fiyatına da hallederdim. Fuga'dan aldığınız ürünlerin başına bir şey gelirse asla kendilerinden çözüm bulamayacağınızı ya da aylarda yıkık dökük halde kalabileceğinizi bilerek bu markayı tercih edebilirsiniz!

Benzer Şikayetler

Fuga Mobilya Koltuk Kumaşı Esnedi

profile
İzel
26 Ekim
53

İki sene önce Skyland şubesinden aldık ve salon takımımız olduğu için çok sık kullandığımız bir koltuk takımı değil. Ürünün kumaşı esneme yaptı. Ürünün normalde pot durması hoş durmuyor. Yüksek fiyatlarla alınan bir ürün ve bunun neticesinde yüksek kalite olması bekleniyor.

Fuga Mobilya Koltuk Kumaşı Esnedi
Fuga Mobilya Koltuk Kumaşı Esnedi
Fuga Mobilya Koltuk Kumaşı Esnedi

Fuga Mobilya Kanepe Takımımdan Memnun Değilim

profile
Rabia
20 Eylül
15

Samsun Mobline mağazasından 1 yıl dolmadan arca kanepe takımını aldım berjerler geldiği gün ayakları kırık geldi ve basit bir vidalama yaparak tamir ettiler. 3lü kanepemde kumaşın rengi değişti ve oturma kısmı öne yığılıyor. 2 li kanepe ile gözle görülür renk farkı oluştu. Ve kırlentler iç dolgusuna...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz