22 Haziran 2013
Yorum Yap
#1861963

Fuga Mobilya Müşteri Hizmeti Çok Kötü!

Firmanın Modoko şubesinden koltuk aldık. İnternet sitesine bakıldığında koltuğa ait 2 yastık olduğu görülüyor fakat teslimatta 1 adet gönderildi. Kendilerine bunun tüketiciyi yanıltmak olduğunu ilettim. (binbir nazla) elimizde kumaş var mı bakacağız dendi. Dün yastıklar fosforlu pembe renginde bana ulaştı.


Yazışmalardan sonra yanlışlık olmadığını resmen ellerinde olan herhangi bir kumaştan beni susturmak için yastık yapıp gönderdiklerini görüyorum. Öncelikle bu ne esnaflığa ne de kurumsallığa girer. Ne gönderirse onu kullanacak yanı müşteri. Teslimatın düzgünlüğü titizliği beni ne kadar hayran bıraksa da Fuga satışçılarının 2 yastık için yaptığı kabul edilemez.

Asli 80.710 Okunma

Cevaplar

  • Asli04 Ekim 2013

    Ozellikle Sirket mesajini begenen musterileri korumak amaciyla yaziyorum. O gunden bu yana bana ne bir telefon edildi, ne bir yastik gonderildi... kisacasi yazi cok profesyonel ve etkilyeyici ama bos, taraflarinca her hangi bir aksiyon alinmadi...

  • Fuga Mobilya Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli müşterimiz, Firma olarak,mağazalarımızda verdiğimiz hizmetten,ürettiğimiz ürünlerin kalitesine ve teslim aşamasına kadar en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Mağazalarımızda,üretimde ve teslimatta çalışan bütün personelimizin bu prensiple hareket etmesi için her türlü eğitim verilmektedir. Bizler için memnuniyetinizin bir yastıktan çok daha önemli olduğunu bildirmek isteriz. Söz konusu sipairişinizle ve bunun teslimatı ile ilgili olarak mağazamızdaki satış personelimiz ikaz edilmiştir. En kısa sürede talep ettiğiniz kumaşla istediğiniz renkte yastıklarınız adresinize yollanacaktır. Firmamız adına bu olumsuz deneyimden dolayı özür dileriz. Sizin için tekrar hizmet vermekten de memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz. Saygılarımızla. Fuga Mobilya

  • Asli25 Haziran 2013

    Gonderdigim yastik neyse onu kullanacaksiniz'i ima eden hareket disinda kotu bir muamele gormedim. Fakat Bu kadar basit bir konuda bile cozum uretmek yerine enteresan hareketlerde bulunmalari ve konuyu cozememis ve ustune musteriyi rencide etmis olmalari 4 ten fazla bir not haketmiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler