22 Ekim
#12831025

Fuga Mobilya  Kalitesizliği

Şubat 2019 da Fuga mobilyadan yatak odası takımı aldım. Mobilyaların kuruluş aşamasındaki aksaklıklardan (karyolanın bir parçaeksik geldi ve şifoniyerin bir çekmecesi çatlak çıktı) değil şikayetim ama dün özenle ve çok dikkatli kullandığım mermerli komodinin üzerine yaklaşık yarım çay bardağı su döküldü. Anında kurulamama rağmen bütün mobilya köşeleri yapışkanlarından ve ana gövdeden ayrılıp şişti.


o kadar az su ve anında müdahale ile bu kadar hasar olması beni aldığıma çok pişman etti. Çünkü zaten mermer olduğu için çok dikkat etmek zorundayım en ufak bir şeyde iz kalır endişesiyle böyle ufak bir kazada diğer markalara kıyasla servet ödediğiniz bir mobilyadan karşılığında kalite de bulamıyorsa insan çok sinirleniyor. Üçte bir daha ucuza başka markanın aynı modeli var onu alın bari bir şey olsa canınız acımaz. Atarsın gider ama bunu nasıl atarsın.

Cenk Cenk 757 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cenk'in Teşekkür Mesajı06 Kasım

    Sorun çözüldü. Teşekkürler.

  • Cenk06 Kasım

    Sorun çözüldü. Teşekkürler.

  • Fuga Mobilya Temsilcisi24 Ekim

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli inceleme yapılarak, Satış Sonrası Hizmet birimimiz tarafından tarafınıza dönüş yapılmış ve takip sürecimiz başlatılmıştır. Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi 0(850) 222 38 42 numaralı telefondan ulaşarak, bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Fuga Mobilya

Ziyaretçi Yorumları