06 Eylül 2013
Yorum Yap
#1996547

Fuga Mobilya Gecikmeli Teslimat!

Fuga Mobilya Modoko Şubesinden iki ay önce mobilya siparişi verdik. Ağustos ayının ortalarında ilk evimize taşınacağımızı, hiç bir eşyamızın olmadığını, dolayısıyla teslimatın gününde ve eksiksiz olmasını istediğimizi defalarca vurguladık. Mağaza yetkilisi hiç bir aksilik yaşanmayacağı yönünde bize teminat verdi, güvendik.


Ancak, bırakın gününde teslim etmeyi, defalarca aramam sonucunda gecikmeli olarak gelen eşyalar bir sürü eksikle geldi. Örneğin masa geldi, ama iskemlesi yok. Daha da kötüsü özel sipariş üzerine yapılan konsolla yemek masasının renkleri farklı. İki haftadır kulağım telefona bitişik yaşıyorum, ancak kabus gibi, telefonlarıma cevap verilmiyor, satış elemanları son derece bilgisiz.

Zeynep 88.385 Okunma

Cevaplar

  • Fuga Mobilya Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Fabrikamızın taşınma sürecinde geç teslimat problemleri yaşanmıştır. Bunun telafisi için firmamız elinden gelen tüm gayreti göstermiştir. Firmamız tarafından sizlere özel çözümlerde sunulmuştur. Geri dönüşünüz durumunda firmamız, birlikte karar verdiğimiz bu çözümleri derhal hayata geçirecektir. Fuga Mobilya, zorlu bir süreci geride bıraktığımızı sizlere ve tüm müşterilerimize duyurur. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları