Fuga Mobilya Gecikmeli Teslimat!

Zeynep Zeynep 06 Eylül 2013 13:10

Fuga Mobilya Modoko Şubesinden iki ay önce mobilya siparişi verdik. Ağustos ayının ortalarında ilk evimize taşınacağımızı, hiç bir eşyamızın olmadığını, dolayısıyla teslimatın gününde ve eksiksiz olmasını istediğimizi defalarca vurguladık. Mağaza yetkilisi hiç bir aksilik yaşanmayacağı yönünde bize teminat verdi, güvendik.

Ancak, bırakın gününde teslim etmeyi, defalarca aramam sonucunda gecikmeli olarak gelen eşyalar bir sürü eksikle geldi. Örneğin masa geldi, ama iskemlesi yok. Daha da kötüsü özel sipariş üzerine yapılan konsolla yemek masasının renkleri farklı. İki haftadır kulağım telefona bitişik yaşıyorum, ancak kabus gibi, telefonlarıma cevap verilmiyor, satış elemanları son derece bilgisiz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Fuga Mobilya Logo Fuga Mobilya 16 Aralık 2013 11:18

Değerli Müşterimiz, Fabrikamızın taşınma sürecinde geç teslimat problemleri yaşanmıştır. Bunun telafisi için firmamız elinden gelen tüm gayreti göstermiştir. Firmamız tarafından sizlere özel çözümlerde sunulmuştur. Geri dönüşünüz durumunda firmamız, birlikte karar verdiğimiz bu çözümleri derhal hayata geçirecektir. Fuga Mobilya, zorlu bir süreci geride bıraktığımızı sizlere ve tüm müşterilerimize duyurur. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular