08 Haziran 2013
Yorum Yap
#1840619

Fuga Mobilya Eşyalar Teslim Edilmiyor!

15 Mayısta teslim edilmesi gereken eşyalarımız 24 mayısta yatak somyası,ünite dolap,çekmeceleri eksik, yatak başlığı kırık, yemek masasının bacağının boyası hatalı olarak teslim edilmiş eksiklikler hafta i gelecek dediler aradan 3 hafta geçti eşya yok.


Her aradığımızda dalga geçer gibi dün kargoya verildi yarın evde dendi şu an da fabrika da eşyalarınız kaybolmuş şuan yapabileceğimiz bir şey yok deniyor. Para alındıktan sonra müşteri eşyayı almış almamış önemsemiyorlar.

Uğur 73.822 Okunma

Cevaplar

  • Fuga Mobilya Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli müşterimiz, Öncelikle şikayetinize verdiğimiz geç cevaplamadan dolayı özür dileriz. Firma olarak bütün müşterilerimize en iyi şekilde Satış hizmeti,kaliteli üretim ve zamanında eksiksiz teslimat en çok önem verdiğimiz konulardır. Firmamızın uzun yıllardır hizmet vermekte olduğu fabrika binamızdan ,inşaatı yeni tamamlanan fabrika binamıza taşınma sürecimiz öncesi müşteri teslimatlarımızı aksatmamak için ciddi bir planlama yapılmasına rağmen ,taşınma sürecimizde ön göremediğimiz bir takım aksilikler oluşmuştur. Üretimin ve idari binamızın taşınması operasyonu sırasında azami özen gösterilmesine rağmen,siz değerli müşterilerimizin ürünleri ilgili aksaklıklar yaşanmıştır. Firmamız adına özür diler,telafi için firmamızın,tarafınızla en kısa zamanda iletişime geçeceğini bildirmek isteriz. Saygılarımızla FUGA Mobilya

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler