21 Eylül
Yorum Yap
#10935585

Fuga Mobilya Defolu Ürün!

Ankara Çayyolu mağazasından 14000 TL ödeyip TV ünitesi aldım aldığım üründen memnun kalmadım gelen ürünün camları leke içerisinde ve koyu renk cam olduğu için LED lambalar yansa da ürünün içerisi gözükmüyor satış temsilcisine durumu iletiyoruz elimizde başka cam yok gördüğünüz camları yapan firma ile anlaşma bitmiş başka firmada bu camı getiriyor bunu kabul edin tarzı konuşma yapılıyor ben size temiz cam ayarlatacağım diyor. Mağazada başka ürün gösteriliyor aldığımız ürünler gördüğümüz ürünlere benzemiyor.


Ürününüzü iade etmek istiyoruz yardımcı olan yok ürün bize sunulduğu gibi çıkmadı Fuga Mobilya'ya bu yakışmıyor muhatap olacak kimse bulamıyorum, satan kişi benimle muhatap olacaksınız diyor, şikayeti iletiyoruz karşı tarafın telefonu kapalı deniyor.


Ayrıca ürün camları için benden 1000 TL fazladan istendi 1000 TL fark ödemek zorunda kaldım sorunum giderilmez ise mahkemeye vermeye karar verdiğimi ilettim böyle bir firmanın sattığı ürünün arkasında durmaması üzücü, az parada ödemedik. Yazıklar olsun.

Yetiş 1.672 Okunma
Ziyaretçi Yorumları