Fuga Mobilya Defolu Ürün!

Yetiş Yetiş21 Eylül 2018 23:05

Ankara Çayyolu mağazasından 14000 TL ödeyip TV ünitesi aldım aldığım üründen memnun kalmadım gelen ürünün camları leke içerisinde ve koyu renk cam olduğu için LED lambalar yansa da ürünün içerisi gözükmüyor satış temsilcisine durumu iletiyoruz elimizde başka cam yok gördüğünüz camları yapan firma ile anlaşma bitmiş başka firmada bu camı getiriyor bunu kabul edin tarzı konuşma yapılıyor ben size temiz cam ayarlatacağım diyor. Mağazada başka ürün gösteriliyor aldığımız ürünler gördüğümüz ürünlere benzemiyor.

Ürününüzü iade etmek istiyoruz yardımcı olan yok ürün bize sunulduğu gibi çıkmadı Fuga Mobilya'ya bu yakışmıyor muhatap olacak kimse bulamıyorum, satan kişi benimle muhatap olacaksınız diyor, şikayeti iletiyoruz karşı tarafın telefonu kapalı deniyor.

Ayrıca ürün camları için benden 1000 TL fazladan istendi 1000 TL fark ödemek zorunda kaldım sorunum giderilmez ise mahkemeye vermeye karar verdiğimi ilettim böyle bir firmanın sattığı ürünün arkasında durmaması üzücü, az parada ödemedik. Yazıklar olsun.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Fuga Mobilya Logo Fuga Mobilya 11 Eylül 2019 12:34

Değerli müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli inceleme yapılarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Ürünlerinizi mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılarımızla, Fuga Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular