04 Ekim 2016

Fuga Mobilya Satış Sonrası İlgisiz Ve Kayıtsız.

Yaklaşık 6-7 ay önce Fuga Mobilya Ankara Mağazasından jp modeli yatak odası aldık. Ev boş ve çok az kullanılmasına rağmen 2 ay önce karyola başlığında iki aynanın birleştiği yerden başlamak üzere aynada yaklaşık 15 cm'lik bir çatlama olduğunu gördük. Herhangi bir çarpma ve müdahale olmamasına rağmen oluşan çatlamadan dolayı Ankara'da ilgili kişiyle irtibata geçtim. İnceleme yapıldıktan sonra aynanın garanti kapsamında olmadığını, 350 TL servis ücreti karşılığı başlığın değiştirileceğini söylediler. Ben de telefondan ilgili kişiyle konuşarak aynanın kullanım sonucu kırılmadığını, garanti kapsamında değerlendirilmesini istedim. 2 ay oldu ne dönen oldu, ne soran...

Birkaç defa telefonla arayıp hatırlatmama rağmen her defasında bana döneceklerini söyleyip dönmediler. Bir keresinde müşterinin olduğunu hemen döneceğini söyleyip yine dönülmedi. Markayla ilgili olumlu düşüncem tamamen değişti.

Nevzat 7.328 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat 18 Kasım 2016

    Evet ücret karşılığında ürün başlığı değiştirildi. Sanırım her işletme bunu yapardı. Teşekkür mü etmeliyim bilemiyorum. Başlığı ayna olan Karyolayı bir bütün olarak düşündüğümüzde aynanın garanti kapsamında değerlendirilmemesi marka ile ilgili düşüncelerimde yanıldığımı gösterdi. Benim size müşteri olarak tavsiyem jp model yatak takımının karyola başlığındaki aynaları düzgün presleyip monte etmeniz. Sonra kendiliğinden çatlıyor. Son olarak diyeceğim şudurki, Fuga Mobilya kalitesi bu edindiğim tecrübeyle son bulmuştur. Teşekkürler Fuga (?)

  • Fuga Mobilya Temsilcisi18 Kasım 2016

    Ücret karşılığında müşterimizin başucu değiştirilmiştir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön