19 Ocak

Fuga Mobilya Loft Koltuk Skandalı!

Bütün evimizin eşyalarını Fuga Mobilya'dan aldık. Satmış oldukları Loft modeli koltuğa binlerce lira verdik koltukta üretim hatası olmasına ve ustalarında evimize gelerek bu durumu tasdik etmiş olmasına rağmen cırt cırt takılarak koltuk tarafımıza iade edildi. Kayma devam etti koltuğun üzerinde dahil oturulamıyor, yere düşme noktasına geliyoruz.

Koltuk defalarca evimizden alındı ufak bebeğimle koltuksuz kaldım buna rağmen dalga geçer gibi Elle çektiklerini koltukta kayma olmadığını söylediler, niye Elle çekiyorsunuz üstünde oturarak denemiyorsunuz! Ben aramasam dönüş bile yapılmıyor aradığımda ise verilen cevaplar ironik satış sonrasına dair hiçbir hizmeti olmayan nadide firma! Tüketiciler lütfen bu koltuğu satın almayınız!

Cihan 7.625 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 02 Şubat

    Tüketiciler lütfen bu koltuğu satın almayın! fuğa üretim hatası olan ve bu durum çalışanları -ustaları tarafından tasdiklenen koltuğun hala üretimini ve reklamını yapmaktadır. (koltuğu kullanan fuğa üst düzey yöneticileri dahil!) Koltukta kayma var hem de üstünde oturulamayacak ve sizi en sonunda yere düşürecek kadar fakat fuğa fahiş fiyata sattığı koltuktaki problemi çirtçırtla çözmeye kalkacak kadar profesyonel. Çözülmediğini belirttiğimizde çalışanları üZerinde zıplayarak koltuğun kaymadığını bize güzelce videoyla kanıtladılar. Ufak bebeğimle beni defalarca koltuksuz bıraktılar, ben paramla bu kadar rezil olduğum ve yalancılıkla itham edilerek hakarete uğradığım bir firma daha görmedim. Tüm ailem ve benim alışveriş yaptığım bir firmayken artık adını duymaya dahi tahammülümün olmadığı bir firma haline gelmesinde emeği olan tüm fuğa çalışanlarına teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön