Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

FTrade Yalan Dolan Üzerine

Bahtiyar
16 Mayıs 15:12
1.844

Ben buraya önceleri çok az bir miktar para ile giriş yaptım. Daha sonra Ç**** isminde, kendini ekonomist olarak tanıtan bir danışman bana günlük karlar vererek güven sağladı. Bunun üzerine ben de para miktarını artırdım. Para miktarını artırdıktan sonra bana yaklaşık 30 işlem yaptırdı. Size yemin ederim, bu 30 işlem de zararla sonuçlandı. Sonrasında ise telefonlara cevap vermedi, adeta duvara dönüştü. Cevap alamaz hale geldim ve zararımı kendi başıma çözmek zorunda kaldım. Her zararı ya Amerika'ya ya da bana mal ediyorlar. 'Sizin iş yerinizi görmek istiyorum' diye sorduğumda ise bana sürekli 'Ben İngiltere'deyim' dedi. Para batmadan önce her sabah 'Günaydın' mesajı atardı. Yani anlayacağınız, bu kişiler İngiltere'de sabah 5'te iş başı yapıyorlar.

profile profile profile
4 Destek
4 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Baturhan

Bende de benzer durum var benim ile ilgilenen kişinin adı ç****. Benim hesapta 15k USD yatırdım ve kar ederek 135 k USD ye çıktı 2 3 günde o zaman ben bunlardan şüphe duymaya başladım ve araştırınca sizin yorumları gördüm. Bana da diyorlar ki paranızı çekebilirsiniz ama vergi ödemeniz lazım daha az vergi için swapsız hesaba geçmenizi tavsiye ediyoruz daha az vergi Ödemiş olursunuz diyor. Yaklaşık 200 k tl daha yatırırsam bütün hesabımdaki parayı çekebileceğimi söylüyorlar. Bende bu insanlara daha fazla para kaptırmamak için yatırmıyorum. Yatırdığım paranın peşindeyim alabilir miyim alamaz mıyım bilmiyorum. Siz suç duyurusunda bulundunuz mu? Sonuçlandı mı? Bilgi verebilir misiniz?

Gülhan

Baturhan bey lütfen bana ulaşın çok çok önemli size yemin ediyorum pişman olmuyacaksiniz buradan asla yorumunuzu geri çekmeyin hep aynı hikaye.

Gülhan

Merhaba bana ulasabilirmisiniz çok önemli

Rezan

Hocam iletişime geçebilir miyiz sizinle bende aynı durumdayım neler yapabiliriz

Benzer Şikayetler

1

Ftrade Borsa Firması Yalan Bir Firma

Emrah
16 Haziran 15:26
273
Ftrade Borsa Firması Yalan Bir Firma
1

Ftrade Firmasının Kirli Oyunu

Baturhan
06 Haziran 14:21
1.731
Ftrade Firmasının Kirli Oyunu
Ftrade Firmasının Kirli Oyunu

Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!

Mehmet
31 Mayıs 20:41
2.111
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Benzer Şikayet Yaz