Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ftrade Çekim Problemi

Sezer
25 Nisan 10:32
3.001

Ftrade adlı şirkette ilk 20.10.2023 tarihinde yatırıma başladım …a-- e** adlı şahıs danışmanımdı çekimlerde sıkıntı yaşattı 8 bin dolarla başladım sonra verdikleri işlemlerden 3 bin USD kalmıştı çekimlere izin vermediler şikayet yazdıktan sonra sonra Se-- adlı şahıs iletişime geçti benimle şikayetini sil yardımcı olacağım dedi sildim 1000 dolar verdiler hesabımada Bonus yüklediler sell -buy farkı 2-3 arası değişiyordu işlemleri açtıktan sonra sell buy farkı 300 - 400 çıkardılar hesabı tekrar stoplattılar yatırımcıları bu şekilde mağdur ediyorlar paralarını kaybettiriyorlar.

profile profile profile
7 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Tuğçe

Merhaba süreç ne durumdadır acaba, bizde paramızı çekmek istediğimizde %12 vergi ödememiz gerektiğini söylüyorlar ama güvenemiyoruz.

İsmail

📢📢Ftrade📢📢 denen şirket tarafından ısrarla arandım ya ikna edici sözlerine güvenerek 200 USD ile giriş yaptım verdikleri işlem ile 350 USD olan paramın az olduğunu buna işlem olmadığını söylediler sonra arandım ve 2 gün içinde sağlam yatırım olduğunu gerekirse kredi çekip 2 gün sonra kapata bileceğimi vadettiler kredi kartından yatırdığım 22 bin tl, için verdikleri işlemlerin lot miktarını belirtmediler işlemin stop olacak seviyeye geldi anında. Arayıp stop olacaksınız acil para girişi yapmanız lazım yoksa paranız gider. Bende bu işin içinde farklı bir iş olduğunu düşündüğüm için gerek yok verdiğiniz işlem bu dedim ısrar ettiler. 680 USD kredi kullandıra biliriz paranız kurtulur dendi. Ne dediysem ikna ettiler yarına işlem döner falan dendi bende 24 bin tl daha yatırdım ve işlemi gün içinde sürekli takip edip toparladığında kardan zararla kapattım. Ve bu parayı yatırırken ilgi alaka hoş konuşmaları hiç bitmedi. Şu an ana paramı çekemiyorum ftrade insanları mağdur ediyor📢📢

Ftrade Çekim Problemi

Benzer Şikayetler

1

Ftrade Firmasının Kirli Oyunu

Baturhan
06 Haziran 14:21
1.557
Ftrade Firmasının Kirli Oyunu
Ftrade Firmasının Kirli Oyunu

Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!

Mehmet
31 Mayıs 20:41
1.799
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
1

Ftrade İle Yaşadığım Olumsuz Deneyim

Şükrü
27 Mayıs 12:14
1.617
Benzer Şikayet Yaz