1 g
Yorum Yap
#11580884

FSM Tıp Merkezi Yanlış Tedavi Uygulayan Doktor!

08.02.2019 tarihi, saat 16:40 randevusunda Psikiyatrist B.. M....’e randevu aldım. Kendimde (okb) rahatsızlığı olduğundan dolayı kendisine muayene oldum. Ancak kendisi son derece lakayıt, ilgisiz, hasta duyarlılığı olmaksızın, hele ki psikoloji gibi bir rahtasızlıkta insanlarda yanlış tedavi sonucunda oluşabilecek zararları göz ardı edercesine yanlış ve alakasız bir muayene yaptı.


Bana okb başlangıcısın deyip sadece ilaç yazıp bunu şu kadar şu kadar kullan dedi. Daha sonrasında kontrol için bir tarih bir takip vermedi.


Takıntının sebebini ve bu süreçte kafamda oluşan kaygıların gerçekliği olmadığına dair beynimi yönlendirmesi gerektiği Vs. Vs. Tedavisinde bulunmadı. Böyle insanlar yüzünden insanlar ilaç bağımlısı olmakta. Hastalar doktora gidip mi ilaç bağımlısı olsun yoksa gitmeden mi? Doktor dediğin tedavi eder. Mesleki ahlaki olur hele ki işiniz hasta insanlarsa. Bu insanlardan iğreniyorum. Kendilerine faydaları yok, başkalarınında hayatını, anasını, babasının hayatını karartıyorlar. Bu işin peşini bırakmayacağım, gereken cezayı alması için ne gerekiyorsa yapacağım.

Sedef Sedef 375 Okunma 1 Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları