11 Mayıs 2013 #1791194

Frutation.com.tr Yapamıyorsanız Bırakın Bu İşi!

Frutation özel günler için hizmet veren bir firma olarak, özel günde ve bir sonraki günde dahi siparişi teslim edemeyerek kalite anlayışını ve hizmet standardının ne olduğunu gayet güzel ortaya koymuştur.


1025549 numaralı siparişim (09/05/2013 teslim taahhütlü) en çok masala malzeme olan sipariş seçilir sanırım. Parası tahsil edildiği halde ödemesi alınmadığı için ulaşım sağlanamadı denildi, ispatlayınca bu sefer trafik var denildi, ne hikmetse iki gündür İstanbul'u dolanıyor sipariş.


İçi açılsın yenmeden önce bir İstanbul'u tanısın istiyorlar sanırım. Müşteri hizmetleri oyalama yapmayı bile beceremiyor ki daha sinir verici bir durum, hele ki 10 kereden fazla aramışsanız. bırakın bu sektörü!

Ahmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Frutation.com.tr Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sn.Ahmet Bey, Yaşanan durumdan dolayı Frutation.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler, üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacağına emin olabilirsiniz. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Frutation.com.tr Müşteri İlişkileri 444 15 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön