17 Mart 2014

Frutation.com.tr Yanlış Bilgilendirme ve Sürprizin Yarım Kalması.

Sipariş verdikten ve İnternet sitesinde "Siparişiniz arabaya yüklendi" dedikten saatler sonra (saat 15:30 da) arayıp "Pardon biz dediğiniz yere sevkıyat yapamıyor muşuz, şehir merkezinde bir adres verin" dediler. Hani siparişim araca yüklenmişti dediğimde ise, o mesajın otomatik olarak orada çıktığını belirttiler.

Pardon ama, ticaretini yaptığınız ürün doğası gereği sürpriz yapılacak ve hediye edilecek bir ürün. İnsan kendi kendine meyve sepeti almaz herhalde. Sizin bu tavrınızla ne sürpriz kaldı, ne de memnuniyet. Sosyal medyada bu durumu tüm çevreme duyuracağım ki onlarında sürprizleri yarım kalmasın.

Özgür 654 Okunma

Cevaplar

  • Frutation.com.tr Temsilcisi19 Mart 2014

    Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı Frutation.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Frutation.com Müşteri İlişkileri 0850 222 15 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön