16 Mayıs 2013 #1801795

Frutation.com.tr Teslim Edilmeyen Sipariş Ve Ödemenin Geç İadesi!

Frutation.com sitesinden 10 Mayıs saat 12'de vermiş olduğum sipariş-aynı gün içinde ve Gebze teslimatı olmasına rağmen-kabul edildi. Saat 15:00 gibi firmayı arayarak siparişin zamanında (18:00'a kadar) ulaşıp ulaşmayacağını sorduğumda "mesafeden dolayı ulaşamayabileceği" cevabını aldım.


Eğer siparişim bu mesafeye istediğim saat aralığında ulaşamayacaksa, neden siparişimin kabul edildiğini sordum. Yoğunluk nedeniyle sistemin uyarı vermediğini söylediler. Bir de "pazartesi gönderelim, şimdi doğum günü sahibini herkes bugün kutlar, siz de pazartesi kutlayın" şeklinde çocuk avutur gibi bir teklifte bulundular. Sonuçta göndermek istediğim hediyeyi gönderemedim. Para iademi de hala alamadım.

Ozlem 156 Okunma

Cevaplar

  • Frutation.com.tr Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn.Özlem Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı Frutation.com ekibi adına tarafınızdan tekrar özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Frutation.com.tr Müşteri İlişkileri 444 15 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön