15 Şubat 2013 #1633867

Frutation.com.tr Siparişim Hala Ulaşmadı!

Sabah 9. 00 da verdiğim sipariş hale adresine ulaşmadı. Gün içinde müşteri hizmetlerinizde değişik bir sürü arkadaş ile görüşmemde cabası aldığım cevaplar arasında paranızı iade edelim veya başka gün gönderelim denmesi ise kabul edilemez.


Bu sorunun çözümü basit yetiştirebileceğiniz kadar sipariş alırsınız daha sonra iadelerle de uğraşmak zorunda kalmazsınız. Sizden bu ilk siparişimdi aynı zamanda son oldu gönderilmesini istediğim adres ise şubenize yürüme mesafesinde pes diyorum. Acilen paramın iadesini istiyorum.

Can 52 Okunma

Cevaplar

  • Frutation.com.tr Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Frutation.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Frutation.com Müşteri İlişkileri 444 15 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön