15 Şubat 2013
Yorum Yap
#1635570

Frutation.com.tr Sevgililer Günü İçin Bir Hafta Önceden Verdiğim Siparişi Göndermediler!

Sevgililer günü için 8 Şubat tarihinde verdiğim sipariş, 14 Şubat günü teslim edilmedi. Gün içinde defalarca aradığımda siparişin mutlaka 17:30'dan önce teslim edileceği garantisi verildi. 17:30'dan sonra ise telefon numaraları çalışmıyordu.


Ertesi gün sabah 9:30'da tekrar aradığımda kesinlikle mağduriyetimin "%100 müşteri memnuniyeti" ilkesi kapsamında giderileceği ve en kısa zamanda müşteri memnuniyeti birimi tarafından aranacağım söylendi.


Saat 17:00'a kadar kimse aramadı, sipariş teslim edilmedi. Ben aradığımda yetkili kimse ile görüşemedim ve şikayetimin tekrar alındığı ve bana geri dönüleceği haricinde bir cevap alamadım. Üstelik hafta sonu çalışmayacaklarını öğrendim.

Atakan Atakan 153 Okunma

Cevaplar

  • Frutation.com.tr Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Frutation.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Frutation.com Müşteri İlişkileri 444 15 78

Ziyaretçi Yorumları