17 Ocak 2014 #2241243

Frutation.com.tr Kalitesiz ve İnsanları Mağdur Eden Hizmet!

1039792nl siparişi 16012014 öğlen verdim. 17012014te hala gönderilmedi. 15 kez telde görüştüm. Kalitesiz sevkıyat. Sürekli aradılar,siparişimin yolda olduğu söylendi,yola çıkmamıştı,sonra yola çıkamadı çünkü alışveriş sırasında saat belirtmemişsiniz denildi,başka bir elemanına bunu söylediğimde ise öyle bir sistemimiz yok,saat belirtilmiyor,gün içerisinde teslimat yapıyoruz denildi.


Bir aramalarında da şöyle bir ifadede bulundular; Alıcının yeri hastane imiş,hastane kabul etmeye biliyormuş, bu nedenle hastane mi değil mi diye teyit etmek için aramışlar,sitedeki sipariş takibi tamamen yanıltmaca. Siparişten 20 dk sonra arabaya verildi olarak güncellendi, gün boyu arabaya verildi olarak kaldı.

Selin 165 Okunma

Cevaplar

 • Selin'in Teşekkür Mesajı11 Eylül 2014

  Ekip özürlerini ileterek, gecikmeli de olsa siparişimi adrese iletti. Hatayı telafi etmeye çalışmalarını takdir ediyorum, bundan sonra daha dikkatli davranacaklarını düşünüyorum. İyi çalışmalar. Teşekkürler.

 • Selin05 Şubat 2014

  1039792 nl siparişimin iptal edilmesini istediğimde 5 gün içinde kartıma iade edileceği belirtilmişti, fakat üzerinden tam üç hafta geçti ve hala iadem yapılmadı???? Tarafınızca belirtilen iade işlemine ait takip işleminin yapılmadığını, gönderinin gecikmeden ötürü hediye olarak tarafınızca yapılacağını belirtmiştiniz, bilgilendirme rica ediyorum... Süründürmenin böylesini görmedim.

 • Frutation.com.tr Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sn.Selin Hanım, Memnuniyetiniz bizler için oldukça önemlidir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Frutation.com Müşteri İlişkileri 0850 222 15 78

 • Selin21 Ocak 2014

  Müşteri Memnuniyeti ile ilgilenen birimin çalışma şekli gayet disiplinli ve başarılı. Keşke bu anlayış firmanın tüm birimlerinde olsa. Şikayet olduğu anda değil siparişin verildiği andan itibaren bu anlayışı benimsemelerini umarım. Dönüş ve çözüm için teşekkür ederim. Geç de olsa siparişim adrese gönderildi.

 • Frutation.com.tr Temsilcisi20 Ocak 2014

  Sn.Selin Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı Frutation.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Frutation.com Müşteri İlişkileri 0850 222 15 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön