18 Şubat 2013 #1637731

Frutation.com.tr Güvenilmez Bir Marka Bulaşmamalı!

1021679 sipariş no ile ısmarladığım çikolata çilek sürprizi bugün kız arkadaşımın eline geçti. Fakat hem görselde hem de yazdıklarında taahhüt ettiği gibi ne ayıcık ne balonu mevcuttu sadece bir meyve sepeti gönderilmişti.


Açıkçası kendimi bu firma tarafından mağdur edilmiş gibi hissettim ki yaptıklarının ticari ahlaka yakıştığını düşünmüyorum. Yoğun olmayan bir günde 2 gün önceden alınmış sipariş de bile böyle bir hata yapmaları sanırım işlerinde gösterdikleri kalitenin ve müşteriye duydukları saygının en iyi göstergesi ki müşteri hizmetleri arandığında "Yarın gelecek" demek en basit tabiriyle mantıksızlık ve bize karşı yapılan bir saygısızlık.

Şerif 116 Okunma

Cevaplar

  • Frutation.com.tr Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Frutation.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Frutation.com Müşteri İlişkileri 444 15 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön