13 Şubat 2013

Frutation.com.tr Gönderdiği Ürünler Çok Kötü!

Çankaya Frutation'dan 19.01.2013 de göndermiş olduğum meyve sepeti o kadar kötüydü ki verdiğimiz paraya mı yoksa rezil olduğumuza mı üzüleyim bilemedim. Yetkili ofislerini arayıp kaç kez görüşme yaptım artık sayamayacağım fakat her seferinde bir dakika deyip oyalama taktikleri uygulandı.


Bekletme sırasında kapanan telefon diğer aramalarımda yanıtlanmaz oldu. Bu kadar müşterisine saygısı olmayan firma daha olmaz diye düşünüyorum.

Melike 86 Okunma

Cevaplar

  • Melike11 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Gönderdikten sonra yaşadığımız sıkıntı , zaman kaybı stres sizlerin laf olsun diye vermiş olduğunuz cevapla katlanmıştır. Zararımızın karşılanması ile ilgili herhangi bir ifade göremedik. Tekrar konuyu inceleyerek karşılığı alınamayan ÖDEMEMİZİN HAK ETMEDİĞİNİZ MİKTARININ İADESİ VEYA ÜRÜN ŞEKLİNDE TARAFIMIZA GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

  • Frutation.com.tr Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Frutation.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Frutation.com Müşteri İlişkileri 444 15 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön