15 Şubat 2013

Frutation.com.tr Teslimatı Yapamadı!

Frutation. com. tr, 12 şubatta vermiş olduğum siparişimi saat 6 ya kadar teslim etmediği için bütün planım altüst oldu ve arayıp işlemimi iptal ettirmek zorunda kaldım. 14 şubat yoğunluğu bahanesinin altına sığınmayın lütfen, madem altından kalkamayacaktınız siparişimi almasaydınız!
Ben eşime sürpriz yapmak isterken Frutation bana sürpriz yaptı, teşekkürler Frutation.

Elif 65 Okunma

Cevaplar

  • Elif01 Nisan 2013

    "Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır." sürece ilişkin tamamlanan ve benim haberim olmayan aksiyonlarınız nelerdir öğrenebilir miyim?

  • Frutation.com.tr Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Frutation.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Frutation.com Müşteri İlişkileri 444 15 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön