15 Şubat 2013

Frutation.com.tr Aynı Gün Adrese Ulaşmadı!

Frutation. com. tr'den 14 Şubat 2013 tarihinde sabah 09:00 da yapmış olduğum siparişim aynı gün içinde istediğim adrese ulaşmamıştır. Müşteri hizmetlerini defalarca aramamam sonucu en geç 1 saat içinde siparişiniz ulaşacak denmesine rağmen siparişim gitmedi.

15 Şubat 2013 saat 09:00 da tekrar aramam sonucu bana siparişiniz görünmüyor denildi. Kredi kartımdan siparişi verdiğim anda ödemesini almış olmalarına rağmen siparişim ortada yok. Siparişimin iptalini ve paramın geri iadesini istedim fakat sonuç alamadım. Gereğinin yapılmasını acilen istiyorum aksi taktirde yasal yollara başvuracağım dedim.

Sıdıka 181 Okunma

Cevaplar

  • Frutation.com.tr Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Frutation.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Frutation.com Müşteri İlişkileri 444 15 78

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön