27 Ocak 2014

Fritolay'ın Tüylü Patates Cipsi.

Fritolay ürünlerinden Ruffels isimli patates cipslerinden 4 paket aldım. Ağzı kapalı pakette bir cipsin üstü tüylenmiş gibi duruyordu. Resimlerini çekip Fritolay firmasının [email protected]ölay.com.tr adresine şikayet metni ile gönderdim gelip bugün teslim alacağız dediler. 24/01/2014 gelen olmadı. Bütün gün onları bekledik gelecekseniz bilgi verin sizin için günümüzü feda ettik dedik . Ertesi sabah yani 27/01/2014 tekrar arandık, bu sefer arayan kişi adres aldı ama gelmekten öte siz cipsi paket ile aldığınız yere bırakın biz alırız diyerek başlarından savarcasına hitap ettiler. Gelip almayın ben de getirmiyorum. Sizin ürünlerinizi de almayıp bir daha etrafımda alınmaması için gerekeni yapacağım.

Emre 319 Okunma

Cevaplar

  • Emre31 Ocak 2014

    Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda oldukça zayıf olduklarını düşünüyorum büyük firmaya yakışmayan hareketler gerçekten üzücü bir durum ne bir özür ne bir geri dönüş ne de alınan paket yerine bir paket bırakılması pazardan ürün alsak bundan daha çok ilgilenilir emin olun.

  • Emre31 Ocak 2014

    çözülmedi teslim aldıklarından beri hiçbir geri dönüş yapılmadı ne yediğimiz hala muamma ayrıca insan paketi aldığında yerine paket bırakır özür maiyetinde

  • Fritolay Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Konu ile ilgili tüketicimize mail yolu ile, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön