05 Eylül 2018
Yorum Yap
#10865540

Fritolay Promosyon Ürünü Alamıyorum!

Ürünlerinizden çıkan promosyonlar maalesef kullanılamıyor. Paketlerden çıkan Pepsi ve dondurma liraları ile kimse ürün vermiyor ayrıca Pepsi’den çıkan çitliyor promosyonları da alınamıyor. Televizyon da sürekli reklam yapıyorsunuz ama sonuç sıfır çocuklar bir hevesle hediye çıktı deyip seviniyor ama ürünü alamıyor kimseye değil de bir çocuğa yapılacak en büyük kötülüğü yapıyorsunuz. Çocukları yalan yanlış şekilde yönlendirerek gelecek nesillere kötü örnek oluşturacak davranışlar bunlar. Ayrıca iki defa müşteri hizmetlerini aradım dönüş bile yapmadılar. Çocuğum gelip artık baba bunlar da yanıltıcılık mı yapıyor diye sorgulamaya başladı. Küçücük çocuk baba gidip şikayet edelim diyor maalesef sonuç.

Hasan Hasan 304 Okunma

Cevaplar

 • Fritolay Temsilcisi01 Ekim 2018

  Sayın Tüketicimiz, Konu ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla,

 • Hasan30 Eylül 2018

  Daha önce 3 defa telefon ile görüştüm 3 defa bu platformda şikayet edip bilgi verdim her defasında size dönüş yapacağız dediniz maalesef sorumsuz bir firmasınız elimden geldiği kadar her platformda sizi kötüleyeceğim BİMER CİMER rekabet kurulu Tüketici Hakları her yere mail atıp tek tek dilekçe göndereceğim sizler ancak bu şekilde anlarsınız sosyal media dahil ana haber bültenleri WhatsApp ihbar hatlarına kadar her yere yazacağım insanları dolandırmak haksız yere para kazanmak çocukların duygularını sömürmek ne demek belki o zaman anlarsınız sizler çocukların duygularını sömürecek Kadar basit bir firmasınız

 • Hasan30 Eylül 2018

  Sorumsuz ve ciddiyetsiz firma elimden geldiği kadar her platformda sizi kötülemek için elimden geleni yapacağım ve gerekli tüm kurumlara şikayetimi ileteceğim BİMER CİMER rekabet kurulu Tüketici Hakları her yere mail atıp tek tek dilekçe göndereceğim siz bu şekilde anlarsınız ancak.

 • Fritolay Temsilcisi19 Eylül 2018

  Sayın Tüketicimiz, Konu ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla,

 • Hasan15 Eylül 2018

  Hala kimse dönüş yapmadı bu kadar mı sorumsuz olur bir firma anlam veremiyorum

 • Fritolay Temsilcisi05 Eylül 2018

  Sayın Tüketicimiz, Konu ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler