02 Nisan 2013 #1718270

Fritolay Dağıtımda İlgisizlik!

Cips çeşidim kalmadı elemanınız ne zaman gelir belli olmaz , cips kalmadığından standı kaldırdım eleman geldi kurdu cips ne verelim dedi bende standı 180 tl lık doldur dedim parası geldiğin zaman öderim dedi bizde cari yok dedi bende sağlık olsun bende ağırlığımı kar cipsine veririm onlar carili nasıl çalışıyor .


Ben bu işin acemisi değilim önceki iş yerimde de açık hesap çalışıyordum sadece Fritolay mı cari çalışmıyor diğer firmalar cari çalışıyor bende Fritolay cips başka yerde temin ederim iş yerimden Fritolay cipsini silerim birde bunların şefi yok galiba takip eden.

Mustafa 867 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa06 Nisan 2013

    izmir bornova dağıtım pazarlama firmasının ilgisizlik ve satmış olduğu cibs ceşitlerini kontrol ve dağıtan personeli kontrol etmemesi şikayetleri dinleyecek yetkili kişi bulamamak.

  • Fritolay Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz telefon numaralarından size ulaşılamamıştır. Konu ile ilgili size daha fazla yardımcı olabilmemiz için 0800 291 10 11 numaralı ücretsiz danışma hattımızı mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz. Mesai saatlerimiz hafta içi 08:30 - 17:30 arasındadır Saygılarımızla,

  • Mustafa02 Nisan 2013

    şirketin ilgisizliği . satış elemanı kafasına göre rut düzenliyor ve cibs ceşitim hiç kalmadı stantı bir aydır boş duruyor 01. 04. 2013 tarihinde geldi cibs ceşitleri istedim elimde olan 3 , 4 ceşit var dedi onlarda satılmayan cibsler neyse geldiğine şükrettik ama parasını birdaha ki rutunda verrim dedim olmaz biz peşin satış yapıyoruz dedi canın sağolsun bende başka yerden temin ederim dedim cekip gitti uğurlar olsun şirketin şefi dahi gelip kontrol etmiyor önceki iş yerimde mallarını kontrol edip calışan personelden memmun olup olmadığımı sorardı burası büyük şehir küçük esnafla uğraşmazlar işleri büyük toptancılardır. bütün firma acık hesap calışırken fritolay borsa malı satıyor .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön