11 Nisan 2013 #1737345

Fritolay Çıtır Paraların Karşılığını Vermiyorlar !

2001 den bu güne kadar çalıştığım bu firmadan hiç böyle bir mağdur olmamıştım.Şirketi 3 kez aramama rağmen bana hiç bir yetkili gönderilmedi ! Halbuki her aradığımda gönderileceği söylenmişti. Gelelim soruna cips standım hurda bir vaziyette 1 yılı aşkın firmadan stand istediğim halde ilgilenen olmadığı gibi şimdi bana ceza olarak elimdeki "çıtır para"kuponlarının karşılığı olan .... tl yi bana ödeme yapmıyorlar.


Bu mailimden de sonuç alamazsam hakkımı aramaya devam edeceğim. Biz bu parayı o kadar kolay kazanmıyoruz ve kimseye yedirme niyetlisi de değilim. Dışarıdan büyük sandığım bu şirket meğer görünüş itibariyle büyük olsa da maalesef değilmiş !

Erdem 235 Okunma

Cevaplar

 • Erdem17 Eylül 2013

  Her şey para,maddiyat veya eşya değil !

 • Erdem29 Ağustos 2013

  Bellli belli !!! Bu "Erzurum"daki bayinizin elemanı (Dadaşkent'e bakan)belli ki sizlerden daha yetkili istediği gibi at koşturuyor. Artık istemiyorum sizi ve ürünlerinizi.Sizin gibi bir şirketle çalışmamak ta pek birşey kaybettirmez.Şu anda CİPSO nun ürünlerini gayet hızlı satıyorum. Fakat yazık yıllarca çalıştığım bir firma bu kadar basitmiş..

 • Erdem16 Nisan 2013

  Halen bayideki satış elemanı marketimizin önünden vurup geçiyor.(5 dk önce yaptığı gibi) ÇITIR paralarımın karşılığını verin.Allah'tan korkun !

 • Erdem11 Nisan 2013

  Hayır efendim bu kadar basit değil.Ben sizin şirketinizi 3 kez aradım ve şikayetimi bildirdim.Fakat beklediğimin yarısı kadar memnuniyetim olmadı-yok-. Gereğini siz düşünün... (Tabi sizin için müşteriniz ne kadar önemli göreceğiz)

 • Fritolay Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, Konu ilgili birimlerin takibindedir ve gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön