25 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10699598

Fritolay Cipsten Çıkan Bedava!

Kars ilinde oturuyorum ve cips yemeyide ailecek severiz. Yaklaşık birkaç aydır Fritolay firması adı altındaki cips markalarından çıkan promosyon Pepsi kartlarını topluyorum Kars ilinde promosyonlu cipslerden satan en az 100 bakkal ve market gezdim ya bu bakkal ve marketler bizi kandırıyor ya da bakkallar haklı bizi asıl kandıran ve yalan reklam ile halkı kandıran Fritolay ve Pepsi firmalarıdır. Şimdi varsa bu firmalardan bize ulaşacak arkadaşlara söylüyorum bizi yalan vaatlerle kandırmayın beni boş yere de aramayın bu hakkım olan promosyon Pepsi ürünlerini Kars ilinde hangi bakkal yada marketten alacağımı söyleyin. Yada Tüketici Hakem Heyeti'ne gidelim hep beraber reklam olalım.

Ferdi Ferdi 307 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi'nin Teşekkür Mesajı27 Temmuz 2018

    İlgili firma şikayet bildirimime müteakip hemen bana ulaşıp yerel dağıtıcıları vasıtasıyla mağduriyetimin giderileceğini iletmişti. Açıkçası çok inandırıcı gelmemişti ama Kars ilinde bulunan firma yetkililerin den olan tamer bey diye birisi özellikle alakalı oldu ilginizi teşekkür ederim.

  • Fritolay Temsilcisi25 Temmuz 2018

    Sayın Yetkili, Tüketicimizle gerekli görüşmeler yapılmıştır. Konu ilgili birimlerin, takibindedir. Verilen bilgilere istinaden dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler