11 Şubat 2014

Fritolay Ürün Teslimini Yapamadı.

Tarafınızca başlatılan 'Kazanmanın Tam Zamanı Tam Yeri' kampanyanızdan kazanmış olduğum 6 koli cips hala tarafıma ulaşmamıştır. Bu ürünler ile ilgili ayda 2 kez müşteri hizmetlerinizi arayıp not bırakmamam rağmen hala tarafıma hiç bir dönüş yapılmamıştır. Müşteri hizmetleriniz sadece bizleri oyalayarak kargo firmasından kaynaklı sorun olduğunu ve bu nedenle teslimat yapılmadığını iletmektedirler.

Bu gönderiler kargoya verildi ise ne oldu. Kargoda mesaiye kalan arkadaşlar can sıkıntısından ne yapacaklarını bilemeyip yediler mi acaba?Ya nasıl bir firmasınız ki 8 aydır ürünleri hala teslim ettiremediniz. Milli piyango idaresine sizi şikayet edeceğim. Fritolay acil ürünlerimi gönderin.

Hatic 51 Okunma

Cevaplar

  • Hatic 14 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Bozuk plak gibi aynı şeylerden bahsediyorsunuz. Çözüm odaklı olun artık. Bu nasıl bir cevaptır ya ... Sayın Yetkili, Konu ilgili birimlerin, takibindedir. Kontrollerin devam ettiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla Bu mu cevap hangi yetkiliye cevap verdiniz acaba. Kopyala yapıştır yada otomatik cevap ile milleti kandırıyorsunuz. Çözüm istiyoruz biz çözümmmmmmmmmmmmmmmm. Bana adam gibi cevap yazana kadar sizlere yazıcam. 6 koli ürünüm acil bana ulaşsın artık. Bu kadar mı fakirsiniz.

  • Hatic 12 Şubat 2014

    Ya bakarmısınız ne kadar açıklayıcı bir cevap. Bu Şikayete ancak bu şekilde bir cevap verilirdi. Sizin çözüm noktanız bu mu?Ben gerekli mercihlere gerekli yazışmamı yapıyorum . Merak etmeyin . BU ARADA VERİLEN CEVAP AŞAĞIDA...... Bunu cevap olarak kabul etmiyorum. Bana daha detaylı açıklama yapınız ...... Sayın Yetkili, Konu ilgili birimlerin, takibindedir. Kontrollerin devam ettiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla

  • Fritolay Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Konu ilgili birimlerin, takibindedir. Kontrollerin devam ettiğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön