21 Temmuz 2014

Fritolay Lays Marka Üründen Saç Çıktı!

Lays Marka üründen Saç Çıktı! Lays Markalı ürününüzden saç benzeri bir şey çıktı. İlk kez en büyük boy almıştım. 2 parça patates cipsi birbirine saç veya kıl ile bağlıydı. Ambalajından çıkarmamıştık, ambalajında tüketiliyordu. Dışarıdan herhangi bir cismin maddenin girmesi mümkün değildi.

Sizin gibi bir markada böyle bir sıkıntı yaşanması oldukça üzüntü verici. Dikkat edilmiyor mu? Ne tür ortamda üretiliyor, ambalajlanıyor bu ürünler! Benim mağduriyetimin maddi-manevi karşılanması gerek. Gerçi bu olaydan sonra yiyebilecek miyiz bilmiyorum! Sizleri Tüketici Hakem Heyetine şikayet edeceğim ve hakkımı savunup hakkımı arayacağım.

Serhatvural 2.171 Okunma

Cevaplar

  • Serhatvural22 Temmuz 2015

    Konu ile ilgili aranarak herhangi bir işlem yapılmamıştır. Özür bile dilenmemiştir. Bundan sonra tüketirken dikkatli tüketin. her şey çıkabilir.

  • Serhatvural22 Temmuz 2014

    Görüşme yapılmıştır bir açıklama değildir! İlgililer aradılar fakat tarafıma olumlu-olumsuz bir açıklama yapılmamıştır. Ürünün fotoğrafı istendi. Tarafımdan e-mail ile gönderildi. Cips devinin ürününde böyle bir şeyin çıkması utanç verici. Mağduriyetimin giderilmesini, müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli ne varsa yapılmasını rica ederim...

  • Lays Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Konu ile ilgili tüketicimize ulaşılarak, görüşme yapılmıştır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön