Fritolay Değişim Sorunu!

Express E. |

Fritolay firmasına bağlı bir çalışan ürünleri resmen kurumda kimse yokken istemediğimiz çeşitlerini (en az tutulan) kurumumuza getirmiş ve kaç aydır elimizde kaldı daha sonra aradığımızda bu kişinin kurumdan ayrıldığı söylendi.

2 aydır kendilerinden sağlıklı bir bilgi alamıyoruz ürünlerin son kullanma tarihi geçti ama hala gelip almıyorlar sürekli şu gün gelirim bu gün gelirim şeklinde erteliyorlar. İletişime geçtiğim kişinin ismi **ve anlaşılmaz bir Türkçesi olduğu hale iletişim kurmaya çalışıyoruz ama malesef. Ne kadar iyi çalışanları olan ve kurumsal müşterilerine ne kadar iyi davranan bir kurum muş bu Fritolay!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  16:52

  Sayın Yetkili,

  Konu ilgili birimlerin, takibindedir.

  Tarafınıza geri dönüş sağlanılacaktır..

  Saygılarımızla,

 • Express E.
  16 Mart
  11:36

  ikinci durum ile ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır!!!

 • Express E.
  16 Mart
  11:01

  İlgili firmadan yine aynı şekilde kurumda yetkili kimse yokken sabah 8 de gelinmiş eski ürünler istenmiş ama yerine hangi ürünlerin istendiği sorulmamış hatta hangi ürünleri yanında getirmemiş bu yüzden kantindeki bayanda eski ürünleri kendisine vermemiş ve yetkililer gelince gelmesini istemiş.Firma yetkili birdaha kuruma gelemeyeceğini belirtmiş teşekkürler fritolay!!!İşte bu sizden beklenen müşteri memnuniyeti!

 • 08 Mart
  14:30

  Sayın Yetkili,

  Konu ile ilgili tüketicimize ulaşılarak,
  gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,