28 Ocak 2016

Fritolay Çıtır Para Kullanımı!

Cips paketlerinizden çıkan çıtır paraların kullanımıyla ilgili şikayette bulunmak istiyorum.
24.01.2016 Pazar günü Merdivenköy Şok mağazasında oradan aldığım cipsin içinden çıkan çıtır paraları kullanmak istedim ancak bizim bir bilgimiz yok diyerek kesinlikle kabul etmediler.

Bu ürünleri satan bir mağaza direkt olarak içinden çıkan çıtır paranın da kullanımını sağlamak zorundadır. Bu durum tüketici haklarına aykırıdır. Durumla lütfen ilgilenir misiniz. Eğer ki ürünü satan her mağaza bu çıtır paraları kabul etmek durumunda değilse bana lütfen Sahra-ı Cedit Merdivenköy mevkisinde cipslerden çıkan çıtır paraları kullanabileceğim anlaşmalı mağazaları iletebilir misiniz.

Begüm 560 Okunma

Cevaplar

  • Begüm31 Ocak 2016

    Bu numaradan aradığımda numara cevap vermiyor. Tarafıma mail olarak iletilmesini istemiştim gerekli bilgilerin ancak bir geri dönüş alamadım. Lütfe maille iletilebilir mi?

  • Fritolay Temsilcisi29 Ocak 2016

    Değerli Tüketicimiz, Belirtmiş olduğunuz telefon numaralarından size ulaşılamamıştır. Konu ile ilgili size daha fazla yardımcı olabilmemiz için 0800 291 10 11 numaralı ücretsiz danışma hattımızı mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön